Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znowu inb4

- Anon, czy jak przytyję 10 kilo to będziesz mnie chciał?
- Co?
- No słyszałeś chyba, czy będziesz mnie chciał?
- Nie sądzę, w sumie myślę, że jeszcze 2-3 i będzie na granicy.
- COOOO [wielkie oczy]
- To, co słyszałaś.

Foch i płacz.

#rozowepaski co do #!$%@? jest z Wami? Nie potraficie ogarnąć w swoich głowach, że związek to POCZĄTEK pracy nad sobą a nie KONIEC. Ja #!$%@? potrafię, pomimo pracy po 10 godzin, wyjazdów, brania dodatkowych projektów [żeby ją gdzieś zabrać, pokazać bo nigdy kasy nie ma] iść na siłownię, basen, znaleźć czas dla niej, czy dla znajomych. I jeszcze ojcu w garażu pomogę.

Różowa? Gównokierunek 8-14 albo 14-19 i już zbyt zmęczona, żeby dupę ruszyć. Serialik, zakupki, ploteczki. Na uczelni kebs i fryty bo się gotować nie chce, w domu czipsy i batony #pdk. Zero chęci pracy nad sobą. I to kolejna z rzędu.

Nie mam już #!$%@? do Was cierpliwości. Mogę dzisiaj spać na kanapie. I jutro. #!$%@?, przynajmniej książkę poczytam.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 52
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania a dlaczego musi się jej chcieć? dopóki nie ma nadwagi to nie uważam, że MUSEM jest dieta i odchudzanie się, bo OLABOGA 3 KG PRZYTYŁA. trochę umiaru we wszystkim. nie każdy lubi aktywny tryb życia, każdy ma inne priorytety. jasne wysiłek jest spoko, ale dlaczego oczekujesz, że ktoś kto jest kanapowcem nagle zacznie biegać na bieżni, bo chłopak, z którym jest od niedawna tak chce? XD jeśli chcesz aktywną dziewczynę
  • Odpowiedz
Przyszłość się różnie toczy.. Będzie miała chora tarczyce, przytyje 10 kg.


@ChuckFasola: co Ty #!$%@?. xD. Moja żona od ponad dziesięciu lat ma zdiagnozowaną, ale wystarczyło, że zaczęła brać leki i wszystko wróciło do normy. Zaczęła ćwiczyć, bo jej to zasugerowałem. Po latach oboje jesteśmy z tego zadowoleni, bo ona lepiej się czuje i zrozumiała, że jednak wygospodarowanie 40 minut każdego dnia nie jest niczym niemożliwym. Partnerzy powinni dbać o swoją kondycję fizyczną, bo wtedy są dla siebie zwyczajnie atrakcyjniejsi.

Będzie opiekowała się dziećmi które absorbuja 24/h, bez regularnego jedzenia.. Rzucicie swoją
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku, to nie chodzi tylko o to, że laska o siebie nie dba, bo przytyje 2-3kg, tylko o to, że jej bierna postawa będzie przejawiać się w każdym aspekcie życia. Jeżeli teraz nie jest niczym zainteresowana, nie ma pasji (oprócz seriali itd.), to sama niczego też nie znajdzie, aby urozmaicić swoje życie. Wychodzi z założenia, że tak jest dobrze, to co ja będę zmieniać. A nie bierze pod uwagę
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Portretujesz tylko swój punkt widzenia, mam wrażenie, że ten post jest to żeby powiedzieć wszystkim "Jestem docięty pomimo, że mam 10h pracy UWAGA powtarzam po pracy chodze na siłkę tylko fit". Ja też studiuje, pracuje i trenuję i szczerze?Opieram się na nosie.Wolałabym tak jak twoja dziewczyna serialiki i ploteczki.Jest jakaś satysfakcja, ale nie mam na nic czasu - na znajomych, książki, wychodzenie do ludzi #pdk. To
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w sumie najpierw chciałam cię #!$%@?ć za płytkie podejście 3kg i nara, ale:
1. sama zapytała wprost - więc musi liczyć się ze szczerą odpowiedzią XD
2. tak naprawdę to masz #!$%@? na jej kilogramy, tylko chodzi ci o podejście do życia - P R A W I D Ł O W O
Tylko pamiętaj - niektórych nie zmienisz. Są ludzie, którzy będą gnić przed TV/kompem czy będą mieli
  • Odpowiedz
lepiej mieć ogarnięta pannę z dobra dupa i cyckami czy ogarnięta pannę z nadwagą i obwisłym brzuchem? Czemu #!$%@? zawsze wybór ogranicza się do ładna i głupia badz brzydka i mądra?


@EvilMorty:
Życie jest brutalne, ale w praktyce często piękne Kobiety jako genetycznie bardziej udane osobniki są również inteligentniejsze niż te brzydkie. Ludzie nie lubią lepszych od siebie, to i przypisują im negatywne cechy żeby sobie połechtać ego. Jak jesteś
  • Odpowiedz