Wpis z mikrobloga

@AurenaZPolski jeżeli ktoś ma problem to niech idzie od razu do psychiatry po tabsy. Byłem u psychologa-kobiety, strata hajsu. Za pieniądze z jednej wizyty możesz miło spędzić czas, pójść na koncert, kupić sobie jakąś gierkę, ubranie lub coś jeszcze innego. Na pewno to bardziej poprawi ci humor niż wydanie hajsu na godzinę gadki, która nie sprawi że będziesz bliżej rozwiązania swoich problemów.
@jutokintumi: dodam, że kobieta - psycholog zawsze ma kija w dupie i nie ma szacunku do pacjenta, jeśli ten nie jest przystojny i wysoki. Szlak mnie trafia jak sobie przypominam, że na takie gówno wydałem kilka tysięcy...

@Mr_kolek: chodziłem na terapię u kobiety przez ponad rok. W tym czasie jedynie nasiliła się moja depresja oraz pojawiły się myśli samobójcze. Psychoterapia rzeczywiście może być skuteczna, ale tylko wtedy, gdy nie prowadzi
@Mr_kolek: pokaż te badania.


@Goryptic: http://www.psychologia.net.pl/artykul.php?level=670

@Eugeniusz_Zua: chodziło mi o zachowanie proporcjonalności

@stillhet: są różne przyczyny depresji i problemów psychicznych. Poza tym mówisz o guru psychiatrii a nie psychoterapii. Skoro tego nie odrózniasz to kiepsko z tobą dyskutować.

@odpad_biologiczmy: psychoterapeuta to taki sam specjalista jak i w innych zawodach. Pytanie jakie ma wykształcenie, ile kursów przeszła, gdzie zdobywała doświadczenie, w jakim nurcie pracuje. A nawet jeśli to
dodam, że kobieta - psycholog zawsze ma kija w dupie i nie ma szacunku do pacjenta, jeśli ten nie jest przystojny i wysoki. Szlak mnie trafia jak sobie przypominam, że na takie gówno wydałem kilka tysięcy...

Psychoterapia rzeczywiście może być skuteczna, ale tylko wtedy, gdy nie prowadzi jej kobieta, która ocenia swoich męskich pacjentów na podstawie wyglądu i wzrostu.


@odpad_biologiczmy: ciebie to może rzeczywiście trochę oskubali, bo jak widać, diagnozę można
Szlag mnie trafia jak sobie przypominam, że na takie gówno wydałem kilka tysięcy...


@odpad_biologiczmy: No ale skoro widziałeś, że terapia nie działa, to dlaczego nie zacząłeś szukać innego terapeuty? Tylko chodziłeś nie wiadomo jak długo do tej samej osoby? Przyznaj się, że się w tej terapeutce podkochiwałeś i masz ból dupy, że nie udało ci się z nią przespać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)