Wpis z mikrobloga

Wkurza mnie mój niebieski pasek. Zaczął ostatnio sobie popalać, a ja lubię spać przy otwartym oknie. Rano sobie smacznie śpiulkam, a on wychodzi na balkon i zaczyna kurzyć mi prosto w twarz i robi mi smrodliwą pobudkę. On oczywiście mówi, że przesadzam i przecież zamyka za sobą drzwi, ale zawsze jest ten lufcik, przez który wlatuje dym. Poza tym koronny argument, że "sama czasem zapalisz, nie wymyślaj". Owszem, zdarzy mi się, ale raz na ruski rok po alkoholu i zawsze na dworze. Palenie w bloku jest #!$%@?. Dzisiaj rano poszedł sobie na papieroska, a ja wkurzona go zamknęłam na tym balkonie i poszłam się myć. Wielki foch, przez całą drogę do pracy stroił nadąsane miny w autobusie i nawet się ze mną nie pożegnał. Teraz mi pisze, że jak przeze mnie będzie chory to mi nie daruje. Nie będzie, bo wyszedł w kurtce, więc dramatyzuje. Kto z nas ma rację w tym sporze?

#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 94
  • Odpowiedz
Atencjometr spadł? Mamy dla Ciebie kilka prostych porad! [ZOBACZ JUŻ TERAZ]

1) Wybierz sobie dowolny temat, łatwo łykany przez wykopkowe pelikany - imigranci, murzyni, polityka, palenie papierosów, tatuaże, moda.
2) Dodaj zmyślony post na portalu Michaiła Białkova - wykop.pl - dotyczący powyższych tematów
3) Pamiętaj aby popuścić wodze fantazji! Nic Cię nie ogranicza! Nie masz faceta? Nie szkodzi, umieść go we wpisie!
4) Zachęć do dyskusji - zapytaj o to kto ma rację!
  • Odpowiedz
@Denx: Co Ty gadasz, przecież to śmieszne xD To jest jedna z tych sytuacji, na którą z początku się wkurzasz a potem oboje wspominacie.

@kwasnydeszcz Za każdym razem jak zapali mów mu, że śmierdzi. Nie przytulaj go, nie całuj i bądź bardzo w tym przekonująca. Poćwicz minę obrzydzenia xD Wiem, że to głupio brzmi, ale trochę działa.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: i bardzo kuwa dobrze zrobilas :) nie lubie palaczy, rodzice moi normalnie palili w domu dziennie ponad 30 papierosów, dym dla mnie jest nie do zniesienia. Teraz nawet ich za często nie odwiedzam przez ten dym, bo ciągle tam mam suche gardło, kaszlę jak dzikus i głowa mnie boli ;/ a oni tego tez nie potrafią zrozumieć bo palaczom najwyraźniej to pachnie. Jak mają iść na balkon to wielki
  • Odpowiedz
@Denx: tu jednak zazwyczaj wina w niedogadaniu się stoi po stronie palaczy. Normalne tłumaczenia nic nie dają, to samo z nimi przechodziłam. Z rodzicami, z siostrą z kimkolwiek, jak powiesz palaczom żeby zamknęli drzwi balkonowe to gwarantowana awantura. Im to nie śmierdzi i sądzą, że reszta wymyśla jakieś brednie, żeby tylko się przyczepić. Egoiści i tyle (patrz też moj post wyzej)
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: No i czemu usunęłaś mój komentarz? Żenujące tym bardziej, ze Cię w nim nie obraziłem a jedynie stwierdziłem ze dobrze ze mam normalną dziewczynę co się nie czepia o takie #!$%@?. Takim zachowaniem tylko potwierdzasz, że masz jakiś spory problem ze sobą.
  • Odpowiedz