Wpis z mikrobloga

Mirki, co wy na to, żeby kupić małe mieszkanie do 30m2 i zrobić w nim tylko duży pokój, bez kuchni? Śniadania jem na mieście, a reszta posiłków dostarczana przez firme kateringową.

Jedynie jakiś ekspres do kawy w łazience by się przydał ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mieszkanie #warszawa Ile na tym zaoszczędze? #pieniadze #remont #kuchnia #nieruchomosci #pytanie #kiciochpyta #rozkminy

Projekt:

____okno____
| - - - - - - - - - - - - |
| - - - - - - - - - - - - |
| - - - p o k ó j - - - |
| - - - - - - - - - - - - |
| - - - - - - - - - - - - |
[ - - hall | łazienka ]
Pobierz
źródło: comment_S5VLPcYM57ipIxBbPA6GXEyjOH1DEoSG.jpg

Jak się podoba mój pomysł?!

  • Jest świetny! Kocham Cię! 24.6% (516)
  • A idź pan... 75.4% (1580)

Oddanych głosów: 2096

  • 77
@Onbehalf: W Stanach, wydaje mi się, spotyka się takie rozwiązania, w Polsce bym się nie zdecydowała, bo jednak mamy większą kulturę przygotowywania jedzenia w domu. Dostaniesz coś od mamy do odgrzania i co zrobisz? ...chociaż z drugiej strony, czemu nie.
@Onbehalf: da się ogarnąć mikrokuchnię z małym zlewem, lodóweczką. Do tego mikrofala i palnik elektryczny przenośny (który możesz schować do szuflady). Wszystko zabudowane, zajmie to może 100x60cm
@Onbehalf raczej takiego mieszkania nie znajdziesz, ale to jest dobry pomysł z jednego powodów. Takie mieszkanie powinno byc tańsze w wynajęcia dzięki czemu za różnice można sie wyzywic na mieście i nawet tego nie odczuwać w kieszeni.
@Onbehalf: @BajerOp: W Bangkoku takie coś jest standardem. Z powodu bardzo taniego jedzenia ulicznego czy w centrach handlowych, tam praktycznie nikt nie gotuje w mieszkaniach. Szukając mieszkań na AirBnB trzeba na to zwracać uwagę. W sumie oprócz kawy/herbaty sam jak tam mieszkałem to nie gotowałem ani razu.