Wpis z mikrobloga

Nie wierzę w to kuźwa, przed chwilą dostałam wiadomość na messengerze od klientki

@arinkao: Bez przesady, messenger to nie telefon, który dzwoni. Wystarczy odczytać rano, czy popołudniu i odpisać "przykro mi, trochę późno pani dała znać".

Po to są SMSy i komunikatory, żeby wysłać wiadomość, którą ktoś odczyta JAK ZNAJDZIE CZAS, jak sobie nie wyciszyłas powiadomień to trochę twoja wina IMO.
  • 3
Po to są SMSy i komunikatory, żeby wysłać wiadomość, którą ktoś odczyta JAK ZNAJDZIE CZAS


@e_m_p: A ja myślałam że te dźwiękowe komunikatory o których wiesz od razu bo dają znać są jak telefon. Że nie wypada pisać po 22h. Co innego z priv na diskordach, gadki z anonimami na wykopie czy na jakiś gadu-gadu i telegramach. To mi nie dzwoni że coś przyszło.

Zresztą zadała pytanie na cito czy cos
Zresztą zadała pytanie na cito czy cos da radę załatwić do 6 godzin. Dla niej na jutro, dla mnie na dziś.

@arinkao: Sorry, ale jak dla mnie sama odpisałaś i sama dalej gadasz... to nie jest jej tylko twój wybór w tym momencie.

A ja myślałam że te dźwiękowe komunikatory o których wiesz od razu bo dają znać są jak telefon. Że nie wypada pisać po 22h.

Up to you jak
@arinkao
Wg mnie słusznie ktoś ci zasugerował w komentarzu, że wiadomości nie podlegają takim samym zasadom co do czasu komunikacji, co telefony. Piszesz kiedy chcesz, odbierasz kiedy chcesz. Jeśli używasz Androida, to w rozwijanym z góry pasku masz tryb "nie przeszkadzać". Ja mam na sztywno ustawione wyciszenie 00-6:30 poniedziałek-piatek, żeby mi nic nie pikało i nie zakłócało snu i polecam z niego skorzystać.