Wpis z mikrobloga

Mirki, co wy na to, żeby kupić małe mieszkanie do 30m2 i zrobić w nim tylko duży pokój, bez kuchni? Śniadania jem na mieście, a reszta posiłków dostarczana przez firme kateringową.

Jedynie jakiś ekspres do kawy w łazience by się przydał ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mieszkanie #warszawa Ile na tym zaoszczędze? #pieniadze #remont #kuchnia #nieruchomosci #pytanie #kiciochpyta #rozkminy

Projekt:

____okno____
| - - - - - - - - - - - - |
| - - - - - - - - - - - - |
| - - - p o k ó j - - - |
| - - - - - - - - - - - - |
| - - - - - - - - - - - - |
[ - - hall | łazienka ]
Onbehalf - Mirki, co wy na to, żeby kupić małe mieszkanie do 30m2 i zrobić w nim tylk...

źródło: comment_S5VLPcYM57ipIxBbPA6GXEyjOH1DEoSG.jpg

Pobierz

Jak się podoba mój pomysł?!

  • Jest świetny! Kocham Cię! 24.6% (516)
  • A idź pan... 75.4% (1580)

Oddanych głosów: 2096

  • 77
@Onbehalf pod warunkiem, że ten pokój będzie tak wyglądał jak na pic rel to zajebiście


@Onbehalf:
Sam jakbym kupował kawalerkę to bym się nad tym zastanawiał.
Ale najpierw (jeśli masz czas) zrób sobie możliwie najdłuższy test jak długo możesz nie używać kuchni.
Coś zawsze jest potrzebne. Ale moim zdaniem wystarczy barek.
A najlepiej barek z lodówką, aby mieć zimne piwko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ile na tym
w.....a - > @Onbehalf pod warunkiem, że ten pokój będzie tak wyglądał jak na pic rel ...

źródło: comment_CHk7COWWfItA2gcfoHOgsIwSFUPleXdM.jpg

Pobierz
kocham minimalizm


@Onbehalf:
Ja też. Ale raczej nie z natury, tylko z praktycznych powodów.
- jak się ma mało rzeczy to nie ma bałaganu, bo nie ma go z czego zrobić XD
- jak mam jedne buty, jedne spodnie, to nie muszę się zastanawiać które założyć.
- nie gubię rzeczy, bo mając jedne okulary/spodnie dbam o nie i zawsze odkładam na miejsce
- nie muszę szukać rzeczy, bo w pokoju tak
braku zlewu


@jurdziol_:
No właśnie ten brak zlewu najbardziej bolesny. Bo skoro mam szklanki choćby do drinka to będę musiał myć w łazience...
@Onbehalf:
Chyba jednak bym zrobił taki niby mini aneks kuchenny. Lodówka w barku, zlewozmywak chowany jak poniżej. Może mikrofalówka?
Ale brak gazówki, kafelków, mikserów itp, i jak wyżej w wystroju pokoju jak meble pokojowe.
w.....a - > braku zlewu

@jurdziol_: 
No właśnie ten brak zlewu najbardziej bolesn...

źródło: comment_4SPjxas4uZHlvyZgW2V5HyzGaInm0Ze0.jpg

Pobierz