Wpis z mikrobloga

@nocny-mirek: Dodajmy jeszcze, że komisja będzie pracować całe 2,5 miesiąca w czasie wakacyjnym i przez ten czas na rozwikłać kilkunastoletnie wpływy rosyjskie. Niejawnie. A gdybyś pytał czy ktoś przesłucha Morawieckiego gdy ten chciał Azoty ruskim opylić, albo Obajtka za sprzedaż Lotosu ruskim, to nie. Polowanie na czarownice, tuż przed wyborami, niezgodne z prawem.
@PajonkPafnucy:

Art 15. 4. Decyzje administracyjne, postanowienia i uchwały Komisji są ostateczne.

a złożenie skargi do sądu nie wstrzymuje postanowień komisji

To nie jedyny element działalności komisji, który jest potencjalnie niekonstytucyjny. Przykładowo ustawa narusza prawo do obrony, gwarantowane w art. 42 ust. 2 konstytucji, ponieważ w ustawie nie przewidziano udziału obrońcy. Wątpliwości budzi również możliwość odwołania od decyzji komisji (którą zapewnia art. 78 konstytucji). Z jednej strony zgodnie z art. 127
@ShinpuTokubetsu: o kutwa ale pisiorski wysr@w

Skoro tak chcą przeciwdziałać infiltracji Polski przez kacapów (co ma miejsce od czasów II wojny światowej), to dlaczego nie robią tego DO TEJ PORY dostępnymi narzędziami legislacyjnymi?

Tylko tępy pisiorski elektorat nie widzi w takich niekonstytucyjnych tworach okazji do nadużyć. Ale do was normalne argumenty nie trafią bo synek kto tyle dał.