Wpis z mikrobloga

  • 215
Pracuję w zakładzie, gdzie większość stanowią faceci. Często słyszę od facetów jakieś głupie komentarze w stylu "cześć słoneczko", "dzień dobry miłości moja", "ale ślicznie wyglądasz", "kochanie, podaj mi to i to", a od faceta który ze mną dojeżdża i ich kolegów "na taki widok warto było czekać". I wiele innych tekstów o podobnym wydźwięku. Dziwnie się z tym czuję. Mam chłopaka, wszyscy o tym wiedzą, zwracam im uwagę na takie teksty, bo chcę być fair wobec swojego chłopaka, a oni dalej. Najbardziej się zastanawiam nad tym co ich żony by na to powiedziały. Czasami przecież to jest normalny flirt. Nie wiem jak można być tak nie w porządku wobec partnera. I nie są to jacyś starzy Janusze tylko młodzi faceci 30-40 lat..
Przesadzam i powinnam trochę wyluzować czy serio jest coś nie tak?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 133
  • Odpowiedz
@triada: wy w jakimś innym uniwersum żyjecie że nie umiecie into interakcje miedyzludzkie ani troche ? Tylko masz problem to na Mirko napiszę post i #!$%@? zamiast z ludźmi porozmawiać
  • Odpowiedz
@Amestris jeżeli współpracownicy ignorują twoje prośby o zaprzestanie takiego zachowania, niezwłocznie zgłoś to do przełożonego. Jeżeli przełożony to zignoruje, idź do kadr.
  • Odpowiedz
najczęściej to rubaszne 50 latki tak sobie mówią do młodych dziewczyn , jak tak bardzo jej to przeszkadza to niech użyje buzi i grzecznie każdemu to zakomunikuje jak normalny człowiek , po temacie


@AndyMendy: czy ty w ogóle umiesz czytać? Bo interpunkcja jest dla ciebie czymś obcym, ale piszesz o rubasznych 50-latkach i o tym że opka powinna porozmawiać mimo, że we wpisie napisała że zwracała im na to uwagę:

zwracam im uwagę na takie teksty, bo chcę być fair wobec swojego chłopaka, a oni
  • Odpowiedz
  • 25
@AndyMendy no właśnie dziewczyna z nimi rozmawiała, ale oni po prostu zignorowali to, że komuś takie teksty mogą przeszkadzać. Powiedziała im jasno, że sobie tego nie życzy.
Kobiety najwyraźniej mają więcej rigczu.
  • Odpowiedz
@AndyMendy: w myśleniu Twoim i ich może i jest to miłe ale dla niej nie. I gdyby zrobiła raban w HR nic im nie mówiąc to by przesadziła, ale ona mówi im że to jest nie w porządku a oni dalej swoje. W tym wypadku zdecydowanie przesadzają.

I według mnie nie jest to w porządku żeby tak się odnosić do kogoś z partnerem. Szczególnie samemu będąc w związku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Amestris
Podobają mi się sugestie kobiet pod tym wpisem że jak faceci przestaną się do ciebie zwracać słoneczko i kochanie to zaczną traktować cię poważniej. Mylenie przyczyny ze skutkiem xD. I jeszcze #!$%@? głupot do tego.
  • Odpowiedz
  • 0
pewnie normiki tak do niej mówią, więc przez to ból dupy, jakby tak gadali chadzi to by nie było problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Amestris niektórzy tak mają, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy robienia z tego problemu. Jesteś nie fair wobec swojego chłopaka bo koleś z pracy powie do Ciebie słoneczko? ()
  • Odpowiedz
Przesadzam i powinnam trochę wyluzować czy serio jest coś nie tak?


@Amestris: Nie ma znaczenia co zrobisz, oni i tak będą do ciebie tak mówili. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AndyMendy: Ja #!$%@?, takie teksty niech sobie zachowają dla partnerek albo własnych dzieci a nie obcych ludzi. Przecież to jest nie traktowanie kogoś poważnie, tylko jak "głupiutką słodką blondynkę". To jest równy tobie współpracownik, a nie słodkie małe dzieciątko. Takie zachowanie to domena zwykłych oblechów i niewyżytych seksualnie. Jak ktoś sobie tego nie życzy bo czuje się traktowany niepoważnie i z przymrużeniem oka, to zasranym obowiązkiem reszty jest to uszanować,
  • Odpowiedz