Wpis z mikrobloga

  • 215
Pracuję w zakładzie, gdzie większość stanowią faceci. Często słyszę od facetów jakieś głupie komentarze w stylu "cześć słoneczko", "dzień dobry miłości moja", "ale ślicznie wyglądasz", "kochanie, podaj mi to i to", a od faceta który ze mną dojeżdża i ich kolegów "na taki widok warto było czekać". I wiele innych tekstów o podobnym wydźwięku. Dziwnie się z tym czuję. Mam chłopaka, wszyscy o tym wiedzą, zwracam im uwagę na takie teksty, bo chcę być fair wobec swojego chłopaka, a oni dalej. Najbardziej się zastanawiam nad tym co ich żony by na to powiedziały. Czasami przecież to jest normalny flirt. Nie wiem jak można być tak nie w porządku wobec partnera. I nie są to jacyś starzy Janusze tylko młodzi faceci 30-40 lat..
Przesadzam i powinnam trochę wyluzować czy serio jest coś nie tak?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 133
  • Odpowiedz
@MMARS no właśnie u mnie nie zdarzają się takie sytuacje. Mam wiele kobiet w pracy 20-25 i sporo facetów 25-35 i nikt się tak nie odnosi, tylko jak człowiek - po imieniu. Może takie są realia poza IT
  • Odpowiedz
zwracam im uwagę na takie teksty, bo chcę być fair wobec swojego chłopaka


@Amestris: a to gdybyś nie miała chłopaka to już wszystko ok?
Rzucanie takich tekstów:
a) w sytuacji slużbowej
b) wbrew woli kobiety
c) ze strony niemal obcych ludzi
nigdy nie jest okej, nawet, jeśli nie masz właściciela.

Bo wiesz, chłopak dziś jest, jutro go nie ma, zresztą nie ściana; dla wielu spermiarzy to żaden argument. I dla
  • Odpowiedz
po prostu jesteś ich pupilem


@AndyMendy: OPka to jakaś maskotka zakładu, że można się do niej zwracać jak do dzieciaka i osoby, którą chce się przelecieć? Bądźmy poważni. Jak sobie ktoś nie życzy, by zwracać się do niego w określony sposób, to się #!$%@? należy dostosować z samego szacunku do drugiej osoby.
  • Odpowiedz
  • 0
@FotDK No mój niebieski też ma coś przeciwko kwiatuszkowaniu obcych facetów do mnie. No i masz rację, wszystko zależy od tego jakie to są teksty

@NightWing @Budo xd nie no, bez przesady

@Vorelk dlatego będę zwracać uwagę do skutki. Pojawiła się też możliwość zmiany pracy więc luz
@SpalaczBenzyny no myślę że mój chłopak jest inny. Wiem jaki jest xd
@bslawek no niby tak...
@to_juz_przesada No tak, masz rację. Bo tu chodzi głównie
  • Odpowiedz