Wpis z mikrobloga

  • 215
Pracuję w zakładzie, gdzie większość stanowią faceci. Często słyszę od facetów jakieś głupie komentarze w stylu "cześć słoneczko", "dzień dobry miłości moja", "ale ślicznie wyglądasz", "kochanie, podaj mi to i to", a od faceta który ze mną dojeżdża i ich kolegów "na taki widok warto było czekać". I wiele innych tekstów o podobnym wydźwięku. Dziwnie się z tym czuję. Mam chłopaka, wszyscy o tym wiedzą, zwracam im uwagę na takie teksty, bo chcę być fair wobec swojego chłopaka, a oni dalej. Najbardziej się zastanawiam nad tym co ich żony by na to powiedziały. Czasami przecież to jest normalny flirt. Nie wiem jak można być tak nie w porządku wobec partnera. I nie są to jacyś starzy Janusze tylko młodzi faceci 30-40 lat..
Przesadzam i powinnam trochę wyluzować czy serio jest coś nie tak?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 133
  • Odpowiedz
  • 0
@BotRekrutacyjny Jezu... Bez przesady. Ja to widzę jako głupie teksty po prostu które są nie na miejscu

@chixi No nie, nie moja wina, że tak jest. Nie robię problemu, tylko zastanawiam się jak reagować, żeby nie było spin i tak myślę jak czułyby się ich partnerki, gdyby wiedziały o takim postępowaniu swoich mężów
@Ringu no niskie poczucie własnej wartości mam. Staram się grzecznie zwracać uwagę. Większość to szanuje
@frikuu XD super zabawa
  • Odpowiedz
  • 0
@Amestris nie no w pracy zwłaszcza monotonnej głupie teksty są do przyjęcia ale do czasu. No i też jakie są to teksty też jest ważne. Aczkolwiek jakoś nie w moim stylu jest kwiatuszkować do obcej baby xD
  • Odpowiedz
@Amestris też pracuję w kilkuset osobowej firmie w której jest może kilkadziesiąt kobiet. Od słuchania różnych tekstów moich współpracowników na temat tych różowych można dostać raka z przerzutami.
  • Odpowiedz
@Amestris: Poszukaj kontaktów do jakiejś żony i powiedz, że Cię mężuś podrywa w pracy. Szybko się skończy kozakowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Amestris: Dużo zależy od wydźwięku tych komentarzy i częstotliwości, ale ogólnie nie musisz się na to zgadzać ;) Jeśli ci to nie pasuje, to nie jest to normalne, że takie gadki ciągle mają miejsce.
  • Odpowiedz