Wpis z mikrobloga

jakkolwiek szanuję gonciarza za umiejętności filmowe czy biznesowe, tak to co #!$%@? teraz to jakiś absurd totalny XD wrzuca zdjęcie na insta story, że płacze, totalnie wycięte z kontekstu, nikt nie wie o co chodzi i potem dziwi się, że ktoś mu odpisuje, żeby nie był #!$%@?ą ( ͡º ͜ʖ͡º) no #!$%@?, wrzucasz zdjęcie z dupy w portal społecznościowy, na którym wszyscy są fit, uśmiechnięci i bogaci i się dziwisz, że jest taka reakcja XD

nie wiem co chciał tym osiągnąć, ale kiedy jest mi przykro, coś mi nie idzie raczej ostatnie o czym pomyślę (szczególnie będąc osobą publiczną) to wziąć telefon i robić zdjęcia, tylko idę do bliskiej osoby, przytulam się i mówię, że jest mi trudno, a tu chyba znowu jakaś próba poszukania atencji na siłę i zaraz nagra smutnego vloga o tym jak to w internecie nie można być smutnym ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale cringe, ja #!$%@?ę


#gonciarz #youtube #polskiyoutube #depresja
logixdev - jakkolwiek szanuję gonciarza za umiejętności filmowe czy biznesowe, tak to...

źródło: comment_wsEJM9ioqyLUEDX4adL7sA3NgrJzWQP6.jpg

Pobierz
  • 153
@logixdev: nie zgadzam się - jesteś osobą publiczną ale nadal nie jesteś robocopem. Naprawdę chcesz, żeby przykładowo młodzież uczyła się, że nie wolno płakać? Niektórzy nie mają skąd czerpać wzorców, więc ukazywanie słabości publicznie nie powinno być napiętnowane, czy raczej nikt nie powinien się tego wstydzić i ukrywać.


@przypadkowylogin: płakanie i wrzucanie fotek jak się płacze, to nie jest to samo

tak jak sranie i wrzucanie fotek z kupą przed
@logixdev: Jeżeli prowadzi praktycznie publiczne życie i wrzuca wszystko co jest z nim związane we vlogi to trudno mu się dziwić, że zamiast się przytulić wrzuca coś na instastory. Jest to dziwne dla ludzi którzy nie robią tego na codzień, ale to pewien znak czasów niestety.
zgaduje, że jakaś akcja społeczna uświadamiająca, że mężczyźni też mają prawo do płaczu i wyrażania swoich emocji i, że to nie jest nic wstydliwego, a nawet coś dobrego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MissPinguin: Możliwe, ale w takim razie zrobił to w najgorszy możliwy sposób. Jasne, że nie jest wstyd jeśli jest jakiś konkretny powód. A wrzucenie takich fotek na insta bez słowa wyjaśnienia to debilizm. Jeśli okaże
@logixdev: nikt nie wchodzi na instagrama żeby oglądać rzeczywistość(z wyjątkiem ludzi którzy czerpią wiedzę o życiu z internetu) wiec taka krucjata jest u podstaw idiotyczna
@Szumny: jak dla mnie to ludzie zapominaja o tym czym sa apki i zaczynaja brac to zbyt powaznie, akcja typu stop idelnym obrazom instagrama jest bez sensu to tak jak by zrobic akcje na tinderze, stop jednorazowej przygodzie z neta... insta to apka z ladnymi obrazkami a tinder to szukanie bolca na wieczor, chcecie prawdziwy swiat to schowajcie telefon do kieszeni i zacznijcie zyc
Emocje są ok. Nie trzeba mieć maski "i'm fine, thank you" na ryju cały czas. Brawo panie Gonciarz.


@iniacz: w skrajnych emocjach (zwłaszcza w tych negatywnych) ostatnie co powinno przychodzić Ci na myśl to wrzucanie foty na insta. To jest albo jakaś akcja albo prośba o atencję. Fake positivity idealnie wyjaśnił PewDiePie. Gonciarz szukał pomysłu na odcinek i zerżnął pomysł. Choć to i tak było bardziej naturalne niż jakieś foty z
@logixdev: typowe wykopki, screen wyrwany z kontekstu, wejdźcie na jego insta i zobaczcie wcześniejsza fotę, wiem ze mało zmienia ale pooglądajcie jego ostatnie vlogi, pod uwagę charakter i to jaki ma stosunek to tego co robi a wszystko złączy się w całość a nie #!$%@? i robienie gownoburzy bo wrzucił coś takiego .