Wpis z mikrobloga

jakkolwiek szanuję gonciarza za umiejętności filmowe czy biznesowe, tak to co #!$%@? teraz to jakiś absurd totalny XD wrzuca zdjęcie na insta story, że płacze, totalnie wycięte z kontekstu, nikt nie wie o co chodzi i potem dziwi się, że ktoś mu odpisuje, żeby nie był #!$%@?ą ( ͡º ͜ʖ͡º) no #!$%@?, wrzucasz zdjęcie z dupy w portal społecznościowy, na którym wszyscy są fit, uśmiechnięci i bogaci i się dziwisz, że jest taka reakcja XD

nie wiem co chciał tym osiągnąć, ale kiedy jest mi przykro, coś mi nie idzie raczej ostatnie o czym pomyślę (szczególnie będąc osobą publiczną) to wziąć telefon i robić zdjęcia, tylko idę do bliskiej osoby, przytulam się i mówię, że jest mi trudno, a tu chyba znowu jakaś próba poszukania atencji na siłę i zaraz nagra smutnego vloga o tym jak to w internecie nie można być smutnym ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale cringe, ja #!$%@?ę


#gonciarz #youtube #polskiyoutube #depresja
Pobierz logixdev - jakkolwiek szanuję gonciarza za umiejętności filmowe czy biznesowe, tak to...
źródło: comment_wsEJM9ioqyLUEDX4adL7sA3NgrJzWQP6.jpg
  • 153
@emcter: Akurat nie mam problemu z wyświetlaniem się tego typu zdjęć.
@Iskaryota: Weź pod uwagę to, że jakby nie było to Gonciarz jest człowiekiem internetu. To, że wrzuca jakikolwiek post, nawet najbardziej pozytywny jest "atencją", to część jego roboty i akurat tym u mnie zyskuje, bo widzimy go od tej drugiej strony. Od niedawna może ego za bardzo go unosi, ale ja podchodzę do tego z dystansem.