Wpis z mikrobloga

jakkolwiek szanuję gonciarza za umiejętności filmowe czy biznesowe, tak to co #!$%@? teraz to jakiś absurd totalny XD wrzuca zdjęcie na insta story, że płacze, totalnie wycięte z kontekstu, nikt nie wie o co chodzi i potem dziwi się, że ktoś mu odpisuje, żeby nie był #!$%@?ą ( ͡º ͜ʖ͡º) no #!$%@?, wrzucasz zdjęcie z dupy w portal społecznościowy, na którym wszyscy są fit, uśmiechnięci i bogaci i się dziwisz, że jest taka reakcja XD

nie wiem co chciał tym osiągnąć, ale kiedy jest mi przykro, coś mi nie idzie raczej ostatnie o czym pomyślę (szczególnie będąc osobą publiczną) to wziąć telefon i robić zdjęcia, tylko idę do bliskiej osoby, przytulam się i mówię, że jest mi trudno, a tu chyba znowu jakaś próba poszukania atencji na siłę i zaraz nagra smutnego vloga o tym jak to w internecie nie można być smutnym ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale cringe, ja #!$%@?ę


#gonciarz #youtube #polskiyoutube #depresja
logixdev - jakkolwiek szanuję gonciarza za umiejętności filmowe czy biznesowe, tak to...

źródło: comment_wsEJM9ioqyLUEDX4adL7sA3NgrJzWQP6.jpg

Pobierz
  • 153
@logixdev ale zajebiste. Aż wlazlam na insta, żeby mu napisać, że zajebiste. Lubię jak ktoś pokazuje smuty, porażki i nudy. Cały internet (poza częścią Mirko xD) pierdzi brokatem o swoim wielce udanym życiu. Lubię takie przełamania. Nie wiem czy to eksperyment, czy co. Pewnie się okaże. No ale jaram się. Emocje są ok. Nie trzeba mieć maski "i'm fine, thank you" na ryju cały czas. Brawo panie Gonciarz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@logixdev: nie zgadzam się - jesteś osobą publiczną ale nadal nie jesteś robocopem. Naprawdę chcesz, żeby przykładowo młodzież uczyła się, że nie wolno płakać? Niektórzy nie mają skąd czerpać wzorców, więc ukazywanie słabości publicznie nie powinno być napiętnowane, czy raczej nikt nie powinien się tego wstydzić i ukrywać.