Wpis z mikrobloga

https://symmetricstrength.com/standards#/85/kg/male/25

Mógłbym w sumie porównać się z tym wszystkim, jeśli chodzi o czas jaki trenuje, ale startowa waga przysiadu to jest dla mnie jakaś abstrakcja. Serio koleś wbija i robi ponad 60k w siadzie??? We wszystkich ćwiczeniach jakie robię jestem między Novice i Intermediate, tylko właśnie siad mam poniżej poziomu Novice. Jestem taki #!$%@? czy tu jest jakiś błąd? XD Jak wy porównujecie swój siad do innych ćwiczeń?

#mikrokoksy #silownia
  • 10
@fake_love: to nie ma sensu. Ja na dzień dobry robiłem 100 kg siad/mc i a 35-40 kg na klatę prawie mnie zabiło co z tego, jak po X latach dopiero wszystko się wyrównuje. Możesz się porównywać np. po 2-3-5 latach treningów na początku to głównie predyspozycje.
@fake_love pewnie obijales sie na wuefie i masz problem zrobic siad, nawet bez sztangi
Widzialrm kiedy chlopaczka 16 lat. Nie potrafil zrobic siadu normalnie, bez jakiegokolwiek obciazenia. Zawsze schodzil na palce i lolana na.axa w przod. Nijak nie potrafil zostawic piety na podlodze, wtórna niepelnosprawbosc.

Oczywiście ten przyklad to tal przy okazji. Nie ma zwiazku z Toba czy postem
@fake_love: Wklejałem tą stronkę wiele razy bo uważam że bardzo fajnie pokazuje standardy siłowe, oczywiście to jest tylko rzecz poglądowa a nie jedyna prawda objawiona :)

Jestem taki #!$%@? czy tu jest jakiś błąd?


Błędu nie ma, ta tabelka jest tylko poglądowa. Ona nie uwzględnia tego co robiłeś wcześniej. I tak jeżeli wcześniej zalegałeś tylko na kanapie to idąc pierwszy raz na siłownie, przez pierwsze miesiące, będziesz miał po prostu gorsze
@urak666
@Kasahara gratsy, serio nie wiem co trzeba w zyciu robic, zeby siadac ze stowa na plecach idac pierwszy raz na silke ()
@IntruderXXL nigdy nie bylem kanapowiczem, dlatego mnie #!$%@? ten wynik, a jeszcze ktos pisze, ze zaklada 100 na wejsciu. Teraz zaczalem robic mniej powtorzen I zakladac ciezaru w opor + #!$%@? licze, ze cos ruszy (ʘʘ)