Wpis z mikrobloga

Speed bench i krótki filmik z jednej z końcowych serii, bo dawno nic nie wrzucałem - mój tag #strongaf

Ostatnio, po rozmowie z @Kasahara , doszedłem do wniosku że trzeba zacząć liczyć kalorie, bo głupotą by było nie osiągnąć swoich celów siłowych tylko przez taką bzdurę jak za mała ilość kcal a ostatnio coś wydawało mi się że jem za mało, co faktycznie miało miejsce, oczywiście w moim przypadku niedojadanie to jest zjedzenie 5000kcal zamiast 6000-7000 :) Jadłem zbyt mało węgli po prostu. A przy 10 jednostkach treningowych w tygodniu, dostarczanie zbyt małej ilości kcal może być naprawdę dużym problemem.

I myślę że to dzięki zwiększonej ilości węgli, kalorii, przez ostatnie dni, dzisiaj udało mi się zrobić naprawdę fajny trening.

Speed Bench 150kg 9x3 (50% bar weight+25% band) - Tutaj fajna sprawa, bo sztanga naprawdę fruwała, aż zbyt szybko, co oznacza że trzeba w najbliższym czasie dołożyć ciężaru/napięcia gum, aby spowolnić trochę sztangę.

Następnie, for fun poszło Strict OHP stojąc (bez żadnej pomocy nóg), i tutaj trochę się zdziwiłem bo, zmęczony 9 seriami na ławce liczyłem na 100-110x5 a tutaj poszło aż 120kg x 5, i jeszcze był zapas 1 powtórzenia :) Nie ćwiczę tych barków bezpośrednio właściwie wcale, a one cały czas są silniejsze.

Speed Bench 150kg 9x3 (50% bar weight+25% band)
Standing OHP 50x5 70x5 90x5 110x5 120x5
BB extension 4x10
Lat pulldown 5x10
Biceps curl 3x8
Band pullaparts 3x20

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Speed bench i krótki filmik z jednej z końcowych serii, bo dawno nic ni...
  • 16
@dssport: Wieszam łańcuch na odpowiedniej wysokości do niego doczepiam wagę bagażową/wędkarską i nakładam na nią gumy, i tak ważę ile kg dają w górnej pozycji i to ona się liczy. Przy klacie kilogramy z gum zmniejszają się o około połowę
@IntruderXXL: to juz chyba pare miesiecy temu było to na pewno ty innego takiego dzika tutaj nie ma. chyba była mowa o takim specyficznym skullcrashers tylko krótszy ruch nie pamiętam jak to ćwiczenie sie profesjonalnie nazywa. zaraz przesledze tag