Wpis z mikrobloga

Koncert Taylor Swift na Narodowym to był typowy koncert Taylor Swift. Niczego nie dało się usłyszeć, bo rozwrzeszczane, rozhisteryzowane wariatki darły mordę przy każdym utworze. A cuckoldom, którzy tam poszli z własnej woli, powinno się odbierać prawa wyborcze.

Bonus w komentarzu xD

#bekazlewactwa #muzyka #taylorswift
PrzemyslawBabiarz - Koncert Taylor Swift na Narodowym to był typowy koncert Taylor Sw...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
@PrzemyslawBabiarz o ja p------e. I żeby tu być to jakieś losowanie trzeba było przejść jak czytam. Faktycznie nic nie słychać i tak naprawdę tylko gębę tej piosenkarki można było zobaczyć na telebimie...syf
  • Odpowiedz
@PrzemyslawBabiarz: a tu wzywali? Nie sądzę. I zdefiniuj 'normalna kapela'. Jak ktoś lubi to idzie sobie pośpiewać na koncercie gospel, inny będzie skakał na Zenku a tu najzwyklejszy disco pop to co mają się złapać za rączki i bujać na boki?
  • Odpowiedz
@cytmirka: na koncert idzie sie przede wszystkim po to by posluchac muzyki. Dlatego ludzie narzekaja czesto na naglosnienie na koncertach bo.. No... Chcieli posluchac muzyki, jak OP.
  • Odpowiedz
@PrzemyslawBabiarz: Muzyka cringeuwa, ale w------c się i wyśmiewać ludzi za to że się dobrze bawią? Jak nudnym trzeba być.

Są koncerty na których siedzisz i słuchasz, są takie do których nucisz i się bujasz, są takie na których się drzecie i wyzywacie (szczególnie na płycie), są takie gdzie się n-----------e.
  • Odpowiedz
@PoteznaBorowka: Dobra dzięki że mi wytłumaczyłeś, bo myślałem, że jest jeden gatunek muzyki. Ja tu piszę o przesadzonej i nieadekwatnej ekspresji wywołanej modą na robienie takiego emocjonalnego syfu na jej koncertach. Jakoś Dua Lipa też jest popularna, ale laski nie odwalają tam takiego cringu. To wygląda dosłownie jak jakaś sekta.
  • Odpowiedz
  • 61
@PoteznaBorowka Ten wpis to manifest bólu d--y sfrustrowanego OPa. Ludzie świetnie się bawią na jej koncertach, a on narzeka, bo nie jest tak jak on chciałby. Może zaraz będzie wpis, że koncerty w filharmonii złe, bo nie ma pogo xD
  • Odpowiedz