Wpis z mikrobloga

Mireczki! ateiści!

Dużo ostatnio dzieje się pod tagiem #bekazkatoli
Chciałbym zobaczyć Wasze akty apostazji. Rękę dam sobie uciąć że jesteście wojownikami na wykopie a wracając w niedzielę do mamusi zasuwacie do kościoła. Raz z księdzem rozmawiałem odnośnie aktu apostazji i mówił, że takie osoby to przychodzą i jak jest ogarnięty ksiądz ktory z taka osoba sprobuje porozmwiac to te osoby płaczą jak dzieci chcąc to podpisać. Więc wrzucajcie zdjęcia, zobaczymy ilu Was jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

#religia #chrzescijanstwo #katolicyzm
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

takie osoby to przychodzą i jak jest ogarnięty ksiądz ktory z taka osoba sprobuje porozmwiac to te osoby płaczą jak dzieci chcąc to podpisać

@barcello: Ale daj ludziom cieszyć się z tej wyjątkowej chwili. Jeden płacze podczas chrztu, ugruntowując swoje przekonania, inny podczas apostazji. W obu przypadkach to zdecydowanie podniosły moment.
  • Odpowiedz
@barcello: Ale czemu trzeba w ogóle się wypisywać, kto pozwolił na wpisanie mnie? Po 18 roku życia kościół powinien ponownie pytać czy chce należeć do kościoła, w końcu od 18 roku mogę decydować o wszystkim. I jak się nie zgadzam - #!$%@?ć ze wszystkich statystyk i wszystkiego,
  • Odpowiedz
@barcello: Apostazja to trochę takie granie w kościelne gierki, nie lepiej po prostu samemu dla siebie nie wierzyć, nie chodzić do kościoła i nie gimbowojować? Ja wolę tak, rodzina wie że do kościoła nie chodzę, ani w niedzielę ani w święta, a jeśli ktoś bliski ma ślub kościelny to przejdę się z uprzejmości, ale nie biorę udziału w mszy tylko siedzę z tyłu, a na codzień po prostu nie myślę
  • Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć Wasze akty apostazji.


@barcello: czekaj, czyli ateistą może być tylko ktoś, kto się go zrzekł według instrukcji kościółka?
  • Odpowiedz
@barcello nie będę żadnych aktów apostazji robił, przynajmniej dopóki żyją moi rodzice. Znając sukienkowych mogliby kiedyś robić problem przy pogrzebie. A poza tym nie mam czasu ani ochoty obcemu facetowi tłumaczyć dlaczego maja mnie wykreślić ze swoich list.
  • Odpowiedz
@barcello: trochę mi się to kojarzy jak kolega długi czas zarywał do dziewczyny która go friendzonowała i chciał się oficjalnie od niej odciąć pisząc do niej wiadomość dlaczego z nią nie będzie już gadał itd xD zamiast po prostu ją olać. To samo z kościołem, po prostu go olewasz i elo a nie jakieś oficjalne wyjście z niego xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barcello: no ja mam ale nie będę ci nic udowadniać bo nie jestem #!$%@?, który smieszkiem negatywnie z wiary xD no ale ateuszem też niee jestem zbytnio
  • Odpowiedz
@barcello: przecież akt apostazji daje zupełnie nic w Kościele Katolickim. Apostata nadal jest uważany przez Kościół za katolika i część Kościoła Katolickiego w ogóle. Nie ma najmniejszego sensu składać takiego aktu, bo nic on nie robi.
  • Odpowiedz
  • 17
@barcello

Rękę dam sobie uciąć że jesteście wojownikami na wykopie a wracając w niedzielę do mamusi zasuwacie do kościoła.


A dostanę twoje zdjęcie #!$%@? ręki? Bo wrodzona wątpliwość się u mnie odzywa.
  • Odpowiedz
@barcello: łacz thys
Poznajesz lochę, nawet ładną, Mija jakiś czas, postanawiacie wziąć ślub. Ofc jesteś ateistą i masz #!$%@?. Rodzina dziewuszki robi afere, że jak bez kościelnego to nie dostaniecie mieszkania. Bierzesz kościelny. Dalej masz #!$%@? w gusła. Same profity.
Dlaczego katolicy uważają że ten akt apostazji jest nam do czegoś potrzebny? Z tego tytułu nie ma absolutnie żadnych korzyści, null, zero, nadal płacisz hajs na kościół z podatków i
  • Odpowiedz
@barcello: Wam nawet nie chodzi o to, aby utrzymać ludzi w wierze, tylko żeby ich ośmieszyć i pokazać swoją wyższość. Nigdy się nie martwicie o czyjąś wiarę w dyskusjach, tylko macie ból dupy że ktoś miał czelność żyć i myśleć inaczej niż wy. Strach przed matką i presja otoczenia to wasze fundamenty wiary xD. Nie obchodzi was wiara, tylko nie możecie się pogodzić że nawet gimnazjalista, któremu matka każe chodzić
  • Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć Wasze akty apostazji.

Więc wrzucajcie zdjęcia, zobaczymy ilu Was jest


@barcello: Jak mam ci go pokazać, skoro go złożyłam? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć Wasze akty apostazji.


@barcello: Właśnie zmieniłam sieć komórkową. Przez internet, szybko i sprawnie. Religia w jaką zostałam wepchnięta siłą i bez pytania nie jest dla mnie warta tego, żeby się telepać przez całą Polskę, żeby i tak napotkać na mur w parafii. Niech ułatwią sprawę, to będę pierwsza do apostazji.
  • Odpowiedz