Wpis z mikrobloga

Mireczki! ateiści!

Dużo ostatnio dzieje się pod tagiem #bekazkatoli
Chciałbym zobaczyć Wasze akty apostazji. Rękę dam sobie uciąć że jesteście wojownikami na wykopie a wracając w niedzielę do mamusi zasuwacie do kościoła. Raz z księdzem rozmawiałem odnośnie aktu apostazji i mówił, że takie osoby to przychodzą i jak jest ogarnięty ksiądz ktory z taka osoba sprobuje porozmwiac to te osoby płaczą jak dzieci chcąc to podpisać. Więc wrzucajcie zdjęcia, zobaczymy ilu Was jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

#religia #chrzescijanstwo #katolicyzm
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cienki137:

biorąc pod uwagę to jak lubią gimboateisci wywoływać bol dupy wśród katoli to aż dziwne że nie chcą pomachać wypełnionym wnioskiem przed nosem księdza czy wierzacej babci.


Mnie osobiście ból dupy pojedynczego księdza kompletnie nic by nie dał, rodzinie przykrości wolałbym
  • Odpowiedz
121 wpisow pod krotkim pytaniem o to ilu apostatow mamy na wykopie. Ani jednego jpga ze skanem za to kazdy wielki ateista, ktory chetnie ochrzci dziecko "dla swietego spokoju" lub "dla 100 tys zlotych" ma tyle do powiedzenia na swoje usprawiedliwienie, ze az mnie skreca w srodku. Haaaaaahahaha, nawet mi was nie zal dzieciaki :)
  • Odpowiedz