Wpis z mikrobloga

Mireczki! ateiści!

Dużo ostatnio dzieje się pod tagiem #bekazkatoli
Chciałbym zobaczyć Wasze akty apostazji. Rękę dam sobie uciąć że jesteście wojownikami na wykopie a wracając w niedzielę do mamusi zasuwacie do kościoła. Raz z księdzem rozmawiałem odnośnie aktu apostazji i mówił, że takie osoby to przychodzą i jak jest ogarnięty ksiądz ktory z taka osoba sprobuje porozmwiac to te osoby płaczą jak dzieci chcąc to podpisać. Więc wrzucajcie zdjęcia, zobaczymy ilu Was jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

#religia #chrzescijanstwo #katolicyzm
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żeby się telepać przez całą Polskę, żeby i tak napotkać na mur w parafii. Niech ułatwią sprawę, to będę pierwsza do apostazji.


@catch: Akt apostazji składasz w parafii miejsca zamieszkania, nie musisz jechać przez całą Polskę. Odpis aktu chrztu z parafii chrztu zazwyczaj zgadzają się przysłać pocztą. (ʘʘ) W moim przypadku wizyta w parafii trwała parę minut, w zasadzie mogłam to załatwić w drodze do sklepu,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mickson: zostają tylko dane o sakramrntach, które przyjąłes, ale dostajesz na przykład nowe świadectwo chrztu, informacją, że odszedłes z Kościoła Katolickiego. Reszta danych jest usuwana. Mit krąży po wykopie, nikt nie zna źródła.


@Shatter: czyli praktycznie jedyne dane jakie mają, muszą i tak zostać?
  • Odpowiedz
potrzebujesz jedynie aktu chrztu


@Shatter: Musiałabym mieć, lub załatwić ten akt, pofatygować się na pocztę i załatwiać sprawy. A już na pewno nie będę się tłumaczyć, dlaczego chcę się wypisać, nie powinno ich to interesować. Poza tym, że nie jest mi to do niczego potrzebne i apostazja nie zmieni mojego zdania, poglądów itp. Po prostu szkoda mojego czasu dla głupiej demonstracji, bo ktoś mi rzucił takie wyzwanie.
  • Odpowiedz
Chciałbym zobaczyć Wasze akty apostazji. Rękę dam sobie uciąć że jesteście wojownikami na wykopie a wracając w niedzielę do mamusi zasuwacie do kościoła.

@barcello: Kiedy na mirko pojawia się najprawdziwszy bohater najgłupszych gimboateistycznych memów xDDD
  • Odpowiedz
jakbyście za kilka dni mieli swoj wlasny pogrzeb, Wasza rodzina pochowalaby Was zgodnie z zasadami kościoła? Bo to jest ciekawe


@barcello: jeśli rodzina jest wierząca, to na 99% pochowa swoje ateistyczne dzieci zgodnie z zasadami kościoła. Dziecko przed śmiercią mówi jedno, ale rodzina wierzy i uprze się na pochówek zgodny z własną wiarą, więc nie wiem jaki sens ma twoje pytanie. Przecież to nie ja sama siebie pochowam jako katolika,
  • Odpowiedz
@Shatter: Nie porównuj tego, bo do ślubu mnie nikt nie zmusza, ani tym bardziej nie dosypuje mi środków usypiających do drinka i nie ciągnie do USC. Gdyby tak się stało, to małżeństwo byłoby do unieważnienia z automatu, i tak też powinno być z chrztem.
  • Odpowiedz