Wpis z mikrobloga

Mireczki! ateiści!

Dużo ostatnio dzieje się pod tagiem #bekazkatoli
Chciałbym zobaczyć Wasze akty apostazji. Rękę dam sobie uciąć że jesteście wojownikami na wykopie a wracając w niedzielę do mamusi zasuwacie do kościoła. Raz z księdzem rozmawiałem odnośnie aktu apostazji i mówił, że takie osoby to przychodzą i jak jest ogarnięty ksiądz ktory z taka osoba sprobuje porozmwiac to te osoby płaczą jak dzieci chcąc to podpisać. Więc wrzucajcie zdjęcia, zobaczymy ilu Was jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

#religia #chrzescijanstwo #katolicyzm
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barcello: Ja nie składałam aktu bo jakoś koło tyłka mi lata czy tam mnie maja w swoich aktach katoli czy nie, wierzę w Boga, nawet wierzę, że był Jezus.... Ale sory to czym stał się kościół nawet nie wymaga komentarza, nie ma w tym nic odmiennego od sekty(oprócz liczby wiernych) więc wojowniku sam biegnij gadać swoje grzechy i fetysze Panu w budce a od osób, które nie tkwią bezdusznie w
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: #!$%@?łeś :D
@barcello: Taki akt to nie jest twoja indywidualna sprawa. Rozumiem jak jesteś sam, nie masz nikogo, z nikim nigdy nie będziesz.
Jednak gdy twoja przyszła chciałaby kościelny (z samego wzgledu ze to fajnie wyglada) no to lipa.
Nie może też być światkiem na bierzmowaniu ani ślubie. Więc jeśli rodzina jest mała a chce się wziąć najbliższych no to też lipa.
Jak widzisz jeśli ma się IQ powyżej #chrzescijanstwo to się takich aktów nie składa bo w takim świecie żyjemy
  • Odpowiedz
nie mam czasu na takie głupoty.

@barcello: To skąd ten wpis? Przecież aż ocieka głupotą, jak wspomniałem takie głupoty na ogół można spotkać tylko w gimboateistycznych memach, obok "skoro boga nie ma to udowodnij że go nie ma" albo "jak taki z ciebie ateista to czemu jesteś ochrzczony" xD
  • Odpowiedz
@barcello: Skoro apostazja nie powoduje całkowitego usunięcia moich danych z ksiąg parafialnych, to po cholerę się mam z tym bujać i tłumaczyć? Jest to akt który ma znaczenie z punktu widzenia osoby wierzącej, bo powoduje ekskomunikę, a ja z sakramentów i tak nie korzystam. To po cholerę mi to?
  • Odpowiedz
Jak na osobę która ochrzciła dziecko pod presją teściowej to strasznie kozaczysz w internecie XD


@Gustav88: Czytaj ze zrozumieniem. Moje dzieci mimo nacisków które wypisałem są nieochrzczone. Ale nie dziwie się ateistom, co nie chcą tego przezywać.
  • Odpowiedz
z ciekawości zapytałem

@barcello: Aha, czyli jeśli napiszesz coś bardzo debilnego, tak wprost wyjętego z szyderczych memów ale zrobiłeś to pytając z ciekawości to wszystko spoko? xDD
  • Odpowiedz
@arekarek: biorąc pod uwagę to jak lubią gimboateisci wywoływać bol dupy wśród katoli to aż dziwne że nie chcą pomachać wypełnionym wnioskiem przed nosem księdza czy wierzacej babci. A nie, sorry, ci wielcy bojownicy mocni są w necie a żeby przyjść i oficjalnie się wypisać z instytucji koscielnej to już miękka faja? I serio nie ma to dla was jakiegokolwiek znaczenia? Zapisany jesteś do instytucji która traktujesz jak jakaś #!$%@?
  • Odpowiedz