Wpis z mikrobloga

#medycznewyludzenia
Mam już więcej danych w moim ZIPie i mam kolejny wpis z zeszłego roku, gdzie świadczenia nie pobierałem.
Czyli idzie drugie zgłoszenie tym razem do wielkopolskiego biura NFZ.

O moim przypadku napisał @MoneyPL dziękuję!
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zintegrowany-informator-pacjenta,110,0,2412910.html

Jak znajdziecie coś w ZIPie to wstawiajcie pod tag: #medycznewyludzenia to zmotywuje innych do działania!
Im więcej osób włączonych w akcję tym lepiej, tym charakteryzuje się społeczeństwo obywatelskie.

Tym bardziej, iż widać, że ani poprzedniemu układowi politycznemu ani obecnemu nie zależy na uszczelnieniu systemu.
Przecież skala nadużyć może być większa niż w przypadku jakiegoś Amber Gold...

Więc obojętnie czy jesteś #neuropa czy #4konserwy przejrzyj ZIP i sprawdź czy ktoś nie wykorzystał Twoich danych do wyłudzenia kasy z NFZ.

#lekarz #nfz #sluzbazdrowia #zdrowie
E.....r - #medycznewyludzenia 
Mam już więcej danych w moim ZIPie i mam kolejny wpis...

źródło: comment_3czYYEtGmGaRrMoMEQ9MAXiEcoKdWC0N.jpg

Pobierz
  • 157
@Eskator: Mój różowy pasek pracuje jako księgowa, i często np. wprowadza punkty za dane świadczenie (głównie u stomatologów)... Nawet nie wyobrażacie sobie jakie jaja potrafią wychodzić... Najgorsze jest to, że jezeli jeden nieuczciwy dentysta zaczał... np. pobrał ryczałt za chirurgiczne usunięcie zęba, to już żaden kolejny nic może "pracować" na tym zębie, ani dostać za to należytej zapłaty... co się wtedy robi... to wpisze Pani tą plombe na 6 nie 7...
@Eskator: 2 x się do tego zabierałem, ale nie chciało mi się chodzić odbierać tego. Jednak do 3 x sztuka, złożyłem wniosek, skoczę potem odebrać potwierdzenie i zobaczymy co tam jest ;)
U lekarza w ostatnich 10 latach byłem 3/4x + 2 x SOR więc powinienem ogarnąć co i jak.
Gdzie to się potem zgłasza?