Wpis z mikrobloga

właśnie od dwóch tygodni jem codziennie rank owsiankę z różnymi pestkami, suszona żurawina its, przestałam słodzić kawę i herbatę. Piję wode, ale gazowana - ale ok od dzisiaj przedstawiam się na niegazowana


@Patronka_seriali: umiesz jakos logicznie wytlumaczyc jedzenie owsianek z roznymi pestkami, nie slodzenie kawy, picie wody niegazowanej? chudniesz od deficytu kalorycznego a nie od tego czy cos jest zdrowe czy tez nie.. mozesz schudnac jedzac codziennie kebaba a przytyc jedzac
@Szimu z tego co wiem to owsianka wspomaga metabolizm i łatwiej jest pozbyć się wagi, kebaby by raczej zapchały i nie pomagały w tym a wręcz przeciwnie. Picie coli czy napojów z dużą ilością cukrów raczej też nie pomoże tylko przeszkodzi
@zpord:
Pij tylko wode niegazowaną- Bzdura
bez coli i innych soków- Bzdura
nie jedz słodyczy i innych przekąsek- Bzdura
5 posiłków dziennie - Bzdura
kup karnet na silownie, rob cardio i cwiczenia silowe- Sam trening siłowy wystarczy.
Te rady wziąłeś z jakiejś gazetki dla Grażyn czy skąd? Liczy się tylko deficyt kaloryczny.
wyjdzie jej na zdrowie


@zpord: nie. Jezeli ograniczy takie smakolyki to szybko ta diete rzuci w #!$%@? i jeszcze wiecej przytyje..
@Zelber: dokladnie to samo napisalem

owsianka wspomaga metabolizm i łatwiej jest pozbyć się wagi


@Patronka_seriali: poprawi ci metabolizm o tyle, ze nawet tego nie zauwazysz, jedz to co wczesniej jadlas, tylko dorzuc wysilek fizyczny i w dluzszym okresie czasu da ci to lepszy efekt niz udziwnianie z jakimis
@Szimu: #!$%@? :) Ja zajadałem się chipsami, słodyczami, paluszkami i innymi cudami. Przez pół roku zjadłem może 2 kawałki ciasta i nie, nie płaczę jak to widzę, po prostu w ogóle tego nie kupuje i nawet mnie do tego nie ciągnie. Dlaczego ma tym jebnąć? Trochę z dupy teoria.
@krootki: Będziemy teraz o wodę się sprzeczać? Pijta co chceta, dla mnie to jeden #!$%@? co pijecie.