Japoński doktor Mengele i jego losy po wojnie. Wolność w zamian za współpracę.
Człowiek, który zamordował tysiące ludzi, prowadził chore eksperymenty i za nic miał prawa człowieka po dogadaniu się z Amerykanami pozostał na wolności. Shirō Ishii nazywany jest japońskim doktorem Mengele. To on dowodził Jednostką 731 odpowiedzialną za śmierć tysięcy niewinnych ludzi.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 63
Komentarze (63)
najlepsze
@karakanjaroslaw: Wystarczy nie popierać odpowiedzialności zbiorowej i może zrozumiesz o co chodzi, a temat nie będzie cię bawił.
@CzarnyOwiec:
Uważasz, że wszyscy którzy zginęli popierali wojnę i cesarza? Może ci wystarczy, że większość popierała? Jak 51% popierało to już jest usprawiedliwione mordowanie wszystkich jak leci, czy może 51 procent to za mało, gdzie jest granica dla ciebie, przy której można zabić niewinną osobę?
nie wiem skad sie bierze zamilowanie do niskiej jakosci contentu. z expertem od gier mowiacy o historii z clickbaitowymi naglowkami to samo. najpewniej nieznajomosc jezykow :)
jak zaczela sie wojna
@bamboleira: nie, zakłamuje historie. Fałszuje ja wręcz i nie chcę się odnieść wobec zarzutów. A te są konkretne. Otóż w materiałach o wojnach Izraela z Arabami, przedstawia tylko i wyłącznie Żymski punkt widzenia. Opowiadając o powojnej Austrii, całkowicie pominął ich odpowiedzialność za zbrodnie. Powielając kłamliwą narrację Austri, że byli pierwszą ofiarą Hitlera. W ogóle nie wspomniał, że Austria podjęła decyzję o utworzeniu obozów koncentracyjnch i pracy bez udziałów
"Jedną z okazji, gdy Feynman wykorzystał swoją szansę na przygodę, było zaproszenie go na konferencję naukową w Japonii. On i jego koledzy zostali zakwaterowani w hotelu w zachodnim stylu, ale Feynman miał wrażenie, że brakuje mu autentycznych japońskich doświadczeń. Ku konsternacji gospodarzy poprosił o zakwaterowanie w tradycyjnym japońskim hotelu, pomimo
Komentarz usunięty przez autora
Tortury to nie badania