Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w gimbazie. Taki prawdziwy ateista - człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni. I kurła wstyd mi że ludzie będą mnie identyfikowali z ruskimi gimboateistami z wypoku. W tej wojnie jestem po stronie #mirkomodlitwa, a #gimboateizm wy się ogarnijcie bo jesteście podludzką patologią. Potem człowiek ZAPYTANY odpowiada że jest ateistą i wszyscy myślą że jest bezmózgim debilem jak ci w internecie. Nie ma dnia żeby mirko nie było zalane wysrywami gimbusów o tym jak byśmy byli cywilizacją międzygalaktyczną gdyby nie kościół... #bekazlewactwa #bekazpodludzi
nietypowykopek - Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w ...

źródło: comment_XoRHy48K0DkrNWvFZ4aIFhis3BLaBSCZ.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: Ban za prawde xD juz teraz nie mozesz sie powstrzymac przed wyzwiskami, wroze ci bana niedlugo bo po prostu nie nadajesz sie do dyskusji, ale oczywiscie uwazasz sie za normalnego- to kwestia wychowania, mi by bylo wstyd gdyby moje dziecjo sie tak zachowywalo. Im szybciej stad polecisz tym lepiej.
  • Odpowiedz
jakąkolwiek "wojnę" wymyślają gimboateiści


@NoKappaSoldier73: No ja ostatnio na wykopie widzę co chwila wysrywy jakichś naukowców wiary czy innych fanatyków, którzy usilnie starają się przekonać, że gdyby nie Kościół, to tej planety już by nie było xD

I to właśnie wierzący wpychają się z buciorami w nasze życie finansując Kościół z podatków niewierzących i ustawiając zasady pod siebie jak np. niehandlowe niedziele.

Śmieszy mnie więc niemożebnie ten kwik "biednych i prześladowanych
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12
Zabawne, bo o Dawkinsie słyszę tylko od osób religijnych, którzy uważają go za jakiegoś wrogiego Boga xD
Mnie ten koleś nic nie interesuje.

Jeśli nie wierzysz w bogieła to jesteś ateistą, kiedy nie wierzysz w bogieła i czujesz parcie w dupie na osranie swoją opinią wszystkich wokoło i usilne udowadnianie że jednak wszyscy się mylą poza tobą to wtedy jesteś wojującym ateistą.


Dalej do ciebie najprostsze rzeczy nie docierają? Katolicy wciskają
  • Odpowiedz
@grzsci: ja perdole, jaki dzban xD to był tylko przykład, że to że czewgoś nie możemy wykazać nie oznacza że to NA 100% nie istnieje, świat nie jest binarny matołku

Zabawne, bo o Dawkinsie słyszę tylko od osób religijnych, którzy uważają go za jakiegoś wrogiego Boga xD


@srogie_ciasteczko: zabawane, pierwszy raz usłyszałeś od niereligijnej, miło mi

Katolików nie nazywa się wojującymi


@srogie_ciasteczko: nie ma wojujących katolików, ale są katole,
  • Odpowiedz
Również potępiam homoseksualizm i aborcję. Do in vitro nic nie mam. I co teraz, jestem katolem?


@nietypowykopek: Tutaj jesteś akurat idiotą. Te dwa stany wzajemnie się nie implikują. Zresztą jak ktoś pisze że potępia homoseksualizm a dziwi się że ludzie wyśmiewają kościelne zabobony które jak tylko mogą próbują się wtrącać innym w życie zostaje tylko XD. I jeszcze pisze to ktoś kto ma niby 30 lat. Moralność Kalego. I to mało
  • Odpowiedz
  • 10
@numeryczny_mikolaj12 A czy to moja wina, że dajesz takie przykłady którymi sam się ośmieszasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogę Twój przykład wyjaśnić dokładniej, bo widzę, że nie wiesz jak działa nauka. Życie na ziemi jest dowodem na istnienie życia w kosmosie, dzięki temu wiemy, że możemy również szukać go poza naszą planetą. Co do życia pozaziemskiego, to zakłada się, że jest możliwość jego występowania, bo od dawna znajdujemy
  • Odpowiedz
@nietypowykopek: Sam lubię sobie czasami striggerować jakiegoś religijnego #!$%@?, ale jakieś walki z tagami to #!$%@? i rozumiem cię doskonale.
Tak jak kiedyś wstydziłem się mówić, że jestem studentem przez te wszystkie #!$%@? żarty hehe ci zwariowani studenci tylko pijo i nic się nie uczo, parówki w czajniku #pdk tak teraz głupio człowiekowi powiedzieć że jest ateistą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nietypowykopek:
Po pierwsze to dwa dni temu dałem #bekazkatoli na czarno, i #!$%@? mikroblog po prostu odżył.

Po drugie zwróć uwagę na historię postów / komentarzy tych co najwięcej na ten temat srają - przecież widać że to banda trolli / opłaconych trolli ;)
  • Odpowiedz