Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w gimbazie. Taki prawdziwy ateista - człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni. I kurła wstyd mi że ludzie będą mnie identyfikowali z ruskimi gimboateistami z wypoku. W tej wojnie jestem po stronie #mirkomodlitwa, a #gimboateizm wy się ogarnijcie bo jesteście podludzką patologią. Potem człowiek ZAPYTANY odpowiada że jest ateistą i wszyscy myślą że jest bezmózgim debilem jak ci w internecie. Nie ma dnia żeby mirko nie było zalane wysrywami gimbusów o tym jak byśmy byli cywilizacją międzygalaktyczną gdyby nie kościół... #bekazlewactwa #bekazpodludzi
nietypowykopek - Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w ...

źródło: comment_XoRHy48K0DkrNWvFZ4aIFhis3BLaBSCZ.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@nietypowykopek:

nie jestem ateistą, ale jak widzę pychę, butę, poczucie wyższości, brak współczucia i miłosierdzia dla innych, arogancję wykopowych wierzących - to jestem za wykopowymi ateistami
  • Odpowiedz
że piszesz na poziomie gimnazjum, a masz rzekomo 35 lat


@Lawrence_z_Arabii: spójrz na jego sposób wypowiedzi, jego nick, jego aktywność na wykopie (100%, #!$%@? sto #!$%@? procent jest o kościele/Bogu.księżach) - przecież od razu widać że @VodkaDestroyer jest albo 18 letnim zbuntowanym gimbusem który się zachłysnął swoją nową ideologią, albo jakimś opóźnionym typem mocno
  • Odpowiedz
A jeśli ktoś mówi do kogoś, że "Bóg go kocha", to jest chory psychicznie


@grzsci: to w takim razie powinien przebywać w szpitalu psychiatrycznym. Czemu tego nie zgłosisz nigdzie, skoro jesteś lekarzem i wystawiłeś taką diagnozę?
  • Odpowiedz
która była odpowiedzi na notoryczne powtarzanie bzdur o historii kościoła na wykopie.


@ediz4: no i co się stało z tagiem? Wszyscy trzej twórcy zbanowani za manipulacje, wyzywanie użytkowników i wklejanie materiałów pedofilskich (chociaż ostatnie to najgłupsza akcja jaką ktokolwiek #!$%@?ł na tym portalu xD )
  • Odpowiedz
@dqdq1: A co się miało stać? Jeden dał się sprowokować przez neuropejczyka a pozostali polecieli za obrażanie kogoś. Wcale im się nie dziwie skoro sam po sobie wiem że moderacja odrzuca zgłoszenie jak ktoś się wyzywa od debili i gówno możesz z tym zrobić. Na tym portalu możesz bezkarnie obrażać jak trafisz na odpowiednich moderatorów.
  • Odpowiedz
@ediz4: Tak, to wszyscy inni są źli- oblężona twierdza. Jeden poleciał za manipulacje - zwykłe kłamstwa, drugi obraził z pół setki osób i to w ordynarny sposób. Trzeci popełnił sepukku poprzez samozaoranie za które dostał bana (to akurat jest zabawne). Jeśli tacy ludzie mają reprezentować katolików to nie widzę powodów żeby się z tego śmiać.
  • Odpowiedz
Jeśli tacy ludzie mają reprezentować katolików to nie widzę powodów żeby się z tego śmiać.


@dqdq1: W jaki sposób reprezentować? Chce przykłady kretynów ateistów - bez problemu Ci znajdę. ba- znajdę w historii nawet masowych ludobójców ateistów.

Tak, to wszyscy inni są źli- oblężona twierdza....

Tak to sobie tłumacz - mam cały
  • Odpowiedz
masowych ludobójców ateistów.


@ediz4: nie za bardzo utożsamiam się z nimi, brzydzę się mordowaniem ludzi. Jeśli chcesz wrzucać wszystkich ateistów to jednego worka to ja zacznę robić tak z ludźmi wierzącymi w jakiekolwiek bóstwo. Może isis które popełnia aktualnie sporo zbrodni w imię jakiegoś boga. Oburzające? Oczywiście, ale skoro ty tak robisz to czemu ja miałbym tak nie robić?
  • Odpowiedz
nie za bardzo utożsamiam się z nimi, brzydzę się mordowaniem ludzi. Jeśli chcesz wrzucać wszystkich ateistów to jednego worka to ja zacznę robić tak z ludźmi wierzącymi w jakiekolwiek bóstwo


@dqdq1: No przecież dopiero to zrobiłeś. Wymyśliłeś sobie że jacyś użytkownicy są reprezentantami katolików. Nie żebym cokolwiek do nich miał a do tego ban na portalu ze śmiesznymi obrazkami o niczym nie świadczy
  • Odpowiedz
@ediz4: kościół katolicki twierdzi że tworzą go wierni, czy mam po prostu zignorować to co mówią o sobie sami katolicy?
Oceniam tą organizację po jakości tych ludzi i oceniam go źle.
  • Odpowiedz
@ediz4: dodałbym jeszcze to że potrafię skrytykować chęć zabijania innych ludzi. Ty za to masz problem żeby przyznać że ci katolicy mają problem z zasadniczym zachowaniem kultury i przechodzisz nad wyzywaniem ludzi i kłamstwami do porządku dziennego jakby nic się nie stało.
  • Odpowiedz
@ediz4: jego pytaj, przecież nie ma jakiegoś kodeksu ateistów który podpisywaliśmy ani zbioru zasad które mamy przestrzegać. Nie pochwalam wyzywania innych ludzi, chociaż mi też zarzucano tutaj że jestem chamski, niemniej uważam że bardziej boli przytaczanie faktów i ciężko mnie sprowokować do wyzwisk.

A niech sobie mówią - w samej Polsce może być 30 mln katolików. Będziesz brał pod uwagę zdanie każdego?


@ediz4: wykorzystuję to że kościół uważa
  • Odpowiedz
jego pytaj, przecież nie ma jakiegoś kodeksu ateistów który podpisywaliśmy ani zbioru zasad które mamy przestrzegać. Nie pochwalam wyzywania innych ludzi, chociaż mi też zarzucano tutaj że jestem chamski, niemniej uważam że bardziej boli przytaczanie faktów i ciężko mnie sprowokować do wyzwisk.


@dqdq1: No widzisz a przypierdzielasz się że tamci kogoś obrażali i to wstyd dla katolików.
Ja kiedyś dostałem ostrzeżenia za nazwanie kogoś głupim.

wykorzystuję to że kościół uważa
  • Odpowiedz
@ediz4: traktowanie literalnie tego co mówi o sobie kościół katolicki to hipokryzja? Hipokrytą bym był gdybym jedno mówił a co innego robił, nie rozumiesz tego słowa.

No widzisz a przypierdzielasz się że tamci kogoś obrażali i to wstyd dla katolików.


@ediz4: bo są hipokrytami, katolicy mówią że nie wyzwiska są złe i wyzywają innych, kłamstwo jest złe ale kłamią, bo kochamy kościół i uważamy że jest super ale
  • Odpowiedz
traktowanie literalnie tego co mówi o sobie kościół katolicki to hipokryzja? Hipokrytą bym był gdybym jedno mówił a co innego robił, nie rozumiesz tego słowa.


@dqdq1: jesteś hipokrytą bo jak pojedynczy ateista coś napisze, coś uczyni to nic to nie znaczy

jego pytaj, przecież nie ma jakiegoś kodeksu ateistów który podpisywaliśmy ani zbioru zasad które mamy
  • Odpowiedz
@ediz4: nie napisałem nigdzie że nic nie znaczy, ale nie utożsamiam się z nim, może mi się to nie podobać.

a jak losowy katolik to


zaznaczam że nie czuję się częścią jakiejś organizacji ateistów, nie pisałem się na przestrzeganie tego co mówi ta organizacja. Natomiast katolicy tworzą kościół, niby akceptują to co mówi więc oceniam ich przez to jak się zachowują. Jeśli nie chcecie być utożsamiani z ogółem wiernych to przepiszcie sobie katechizm a nie jojoczcie że ktoś używa waszych słów żeby was
  • Odpowiedz