Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w gimbazie. Taki prawdziwy ateista - człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni. I kurła wstyd mi że ludzie będą mnie identyfikowali z ruskimi gimboateistami z wypoku. W tej wojnie jestem po stronie #mirkomodlitwa, a #gimboateizm wy się ogarnijcie bo jesteście podludzką patologią. Potem człowiek ZAPYTANY odpowiada że jest ateistą i wszyscy myślą że jest bezmózgim debilem jak ci w internecie. Nie ma dnia żeby mirko nie było zalane wysrywami gimbusów o tym jak byśmy byli cywilizacją międzygalaktyczną gdyby nie kościół... #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Pobierz nietypowykopek - Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w ...
źródło: comment_XoRHy48K0DkrNWvFZ4aIFhis3BLaBSCZ.jpg
  • 208
przeczytaj całą dyskusję, to wynika z kontekstu.


@VodkaDestroyer: Cała dyskusja jest taka, że OP nie zgadza się z głupotami gimboateistów, którzy od jakiegoś czasu piszą debilizmy i wcale się z tym nie kryją.

Anegdotyczne bajki dla dzieci pt. "muj kśonc robi to i to i co prawda nie mam na to żadnych dowodów, ale wy uwierzycie mi na słowo, bo jestem anonem z internetu, a wy jesteście RACJONALNI (XD) i SCEPTYCZNI
@Lawrence_z_Arabii: mówienie jak dziecko i z błędami żeby "ośmieszyć" przeciwnika to jest jakaś metoda naukowa? Chociaż z drugiej strony nie spodziewam się po tobie niczego innego.

Tag powstał i się zmył, bo założyciele tagu okazali się manipulantami, kłamcami i wstawiali materiały pedofilskie (co do ostatniego nie jestem pewien) ¯\_(ツ)_/¯ dla mnie obraz katolicyzmu w pigułce.
mówienie jak dziecko i z błędami żeby "ośmieszyć" przeciwnika to jest jakaś metoda naukowa? Chociaż z drugiej strony nie spodziewam się po tobie niczego innego.


@dqdq1: To było odwzorowanie wesołej twórczości gimboateistów na wykopie. Błędy i mówienie jak dzieci, to w tej grupie chleb powszedni.

Tag powstał i się zmył, bo założyciele tagu okazali się manipulantami, kłamcami i wstawiali materiały pedofilskie (co do ostatniego nie jestem pewien) ¯_(ツ)_/¯ dla mnie obraz
akurat to, że KK każe się uniżać przed żydem to fakt. To, że Franciszek całje stopy muzułmanom to też fakt. To, że KK szkaluje Szatana to też fakt. Także o jakim braku dowodów mówisz? To wszystko są fakty, mój drogi.


@VodkaDestroyer: To, że piszesz głupoty i robisz gimboateistyczny spam to też jest fakt.

Poza tym nie pisałeś o jednym żydzie, tylko o wszystkich, kłamco.
To, że piszesz głupoty


@Lawrence_z_Arabii: daj konkrety.

Poza tym nie pisałeś o jednym żydzie, tylko o wszystkich, kłamco.

Nie napisałem o wszystkich. Napisałem ogólnie o żydach. Lubicie padać na kolana przed żydami. Np: Jezus, Maryja. Co kto lubi, ale nie neguj, że KK nie pielęgnuje w was uległości przed żydami.
Pobierz V.....r - > To, że piszesz głupoty

@LawrencezArabii: daj konkrety. 
Poza tym nie p...
źródło: comment_N1n7RhjcGZyO84J3vB8oVGtS6aWn6pks.jpg
Bezczelne kłamstwa,


@Lawrence_z_Arabii: nie, to są fakty, polecieli za manipulacje, wyzwiska skierowane do jakiejś pół setki użytkowników i materiały pedofilskie (co do ostatniego nie jestem pewien).

Robisz dla ateizmu taką samą robotę, jaką NKWD i Gułagi zrobiły dla socjalistów.


@Lawrence_z_Arabii: argumenty ad hitlerum, stalinum to też jest dziecinada. Sugerowanie że mógłbym chcieć zrobić wam krzywdę są grubą przesadą, nawet was nie nienawidzę.
Najgorsi są tacy niby ateiści, którzy plują na innych ateistów na każdym kroku. Podejrzewam, że to jednak wierzący, podszywający się, albo krypto ateiści - czyli srający ze strachu, że Bóg może istnieć, ale są skończonymi leniami, nic nie robią w kierunku wiary, więc wygodniej im po prostu powiedzieć, że są ateistami.

Tutaj naprawdę nie ma czego udowadniać, kościół i ludzie wierzący mają nieporównywalnie większy wpływ na innych, w szczególności na dzieci, niż
nie, to są fakty, polecieli za manipulacje, wyzwiska skierowane do jakiejś pół setki użytkowników i materiały pedofilskie (co do ostatniego nie jestem pewien).


@dqdq1: Fakty, bo jakiś anon w internecie tak napisał, oczywiście.

argumenty ad hitlerum, stalinum to też jest dziecinada.


To nie jest żaden argument, a konstatacja.

Sugerowanie że mógłbym chcieć zrobić wam krzywdę są grubą przesadą, nawet was nie nienawidzę.


Bynajmniej. Wiem że do krzywdy na kimkolwiek nie jesteś