Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w gimbazie. Taki prawdziwy ateista - człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni. I kurła wstyd mi że ludzie będą mnie identyfikowali z ruskimi gimboateistami z wypoku. W tej wojnie jestem po stronie #mirkomodlitwa, a #gimboateizm wy się ogarnijcie bo jesteście podludzką patologią. Potem człowiek ZAPYTANY odpowiada że jest ateistą i wszyscy myślą że jest bezmózgim debilem jak ci w internecie. Nie ma dnia żeby mirko nie było zalane wysrywami gimbusów o tym jak byśmy byli cywilizacją międzygalaktyczną gdyby nie kościół... #bekazlewactwa #bekazpodludzi
nietypowykopek - Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w ...

źródło: comment_XoRHy48K0DkrNWvFZ4aIFhis3BLaBSCZ.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@grzsci: jeny, przecież ci napisałem że to tylko przykład myślenia. Czajniczek Russella kojarzysz? No właśnie, nie ma co udowadniać istnienia boge, ani nie ma co temu przeczyć, po prostu sprawy nie da się rozstrzygnąć i tyle, agnostycyzm to protip, a twierdzenie, że coś nie istnieje bo nie ma na to dowodów to po prostu ignorancja i brak znajomości logiki. Zatem powtórzę jeszcze raz, BRAK DOWODÓW NA ISTNIENIE OBIEKTU =/= NIEISTNIENIU OBIEKTU,
  • Odpowiedz
@nietypowykopek: idź powal sobie konia jakim jesteś intelektualistą i nie nazywaj siebie ateistą. Jesteś reakcyjną konserwą która uwielbia jak mu katole srają do ryja i lubi mówić wszystkim na około jak bardzo lubi ten smak kupy, a nie to co ci, co nie lubią tej kupy i głośno o tym mówią.
  • Odpowiedz
idź powal sobie konia jakim jesteś intelektualistą i nie nazywaj siebie ateistą. Jesteś reakcyjną konserwą która uwielbia jak mu katole srają do ryja i lubi mówić wszystkim na około jak bardzo lubi ten smak kupy, a nie to co ci, co nie lubią tej kupy i głośno o tym mówią.


@dingi_dong: wypisz wymaluj o tym mówi OP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
obecna sytuacja na mirko to raczej reakcja na misję ewangelizacyjne którzy niektórzy tutaj prowadzą w stylu #naukowcywiary

@dqdq1: która była odpowiedzi na notoryczne powtarzanie bzdur o historii kościoła na wykopie.


@ediz4: swoja droga.. kilku chlopa robilo wpisy - wpisy, jakich wiele, tyle, ze tematem byl wklad Kosciola w rozwoj nauki. I zostalo to nazwane misja ewangelizacyjna i atakiem na niewierzacych.
Ludzie drogie, niektorzy uwielbiają szukac atakow na siebie i wszedzie
  • Odpowiedz
@VodkaDestroyer: masz taką obsesję na punkcie KK (wynika z komentarzy i profilu), że chyba miałeś jakiś uraz w dzieciństwie. Opowiedz nam o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AurenaZPolski koleś dużo gada o kościele.

Księża, zakonnicy i zakonnice poświęcają ŻYCIE religii i jej rozpowszechnianiu i o nich takiego czegoś nie mówicie.
Sracie się, że on się wypowiada, a jak ksiądz mówi o religii, to czy lecicie z mordą,
  • Odpowiedz
@nietypowykopek: jeśli szukasz/cie wrażeń lub w pewnego rodzaju dowodu to zacznij sie modlić regularnie przez jakiś miesiąc przed snem i zobacz co sie stanie ja raz tak zrobiłem do ci dziś mam traume z tego jakie rzeczy po 3 w nocy #!$%@?ły zaczęło sie od szeptów jakiś w dziwnych językach potem widziałem jakieś postacie w pelerynach dostałem jak by 6 zmysłu i przed wizyta tego czegoś od zawsze słyszałem jak by
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski czy katolicy nie nienawidziliby muzułman, gdyby tych było 90%, a katolików tylko 10%? I katolicy płaciliby w podatkach na meczety, a w Ramadan nie mogliby kupić jedzenia, tak jak teraz my nie możemy w niedziele. W szkołach nauczanoby islamu, na każdym rogu byłby meczet, na każdej górze półksiężyc, codziennie darliby mordy z minaretów, 90% ciągle wywierałoby presję, żeby brać udział w ich obrzędach, pomimo że w nie nie wierzycie. A to
  • Odpowiedz