Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w gimbazie. Taki prawdziwy ateista - człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni. I kurła wstyd mi że ludzie będą mnie identyfikowali z ruskimi gimboateistami z wypoku. W tej wojnie jestem po stronie #mirkomodlitwa, a #gimboateizm wy się ogarnijcie bo jesteście podludzką patologią. Potem człowiek ZAPYTANY odpowiada że jest ateistą i wszyscy myślą że jest bezmózgim debilem jak ci w internecie. Nie ma dnia żeby mirko nie było zalane wysrywami gimbusów o tym jak byśmy byli cywilizacją międzygalaktyczną gdyby nie kościół... #bekazlewactwa #bekazpodludzi
nietypowykopek - Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w ...

źródło: comment_XoRHy48K0DkrNWvFZ4aIFhis3BLaBSCZ.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@nietypowykopek:

Dlaczego nie krytykujesz islamu i gwałcenia małych dziewczynek tylko chrześcijan


Bo może mieszkam w Polsce? Gdzieś mam Islam, który nie ma na mnie żadnego wpływu.

Również potępiam homoseksualizm i aborcję.


Dlaczego?
  • Odpowiedz
I co jest w tym złego? Taka reakcja nie jest potrzebna.


@mroznykasztan: trzej panowie ktorzy sie tam udzielali nie byli raczej przyjemnymi ludxmi, w koncu zostali zbanowani za manipulacje, wyzywanie uzytkowbikow a brzytwa za samobojczą akcje ktora opisalem wyzej ( z ktorej kisne do tej pory xD) Nie ma sie co dziwic ze ludzie sie z nich smiali.
  • Odpowiedz
człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni. I kurła wstyd mi że ludzie będą mnie identyfikowali z ruskimi gimboateistami z wypoku. W tej wojnie jestem po stronie #mirkomodlitwa, a #gimboateizm wy się ogarnijcie bo jesteście podludzką patologią.

@nietypowykopek: dokładnie mam tak samo, też jestem ateistą i po prostu w głowie się nie mieści co te gimoateiści tu odwalają wzajemnie się usprawiedliwiając... Banda debili. Wyłapałem bana do dzisiaj
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: zauważ, że takie prostackie wpisy jakie ma @VodkaDestroyer , ma na swoich profilach po całości większość gości od bekazkatoli xD oni całe dnie siedzą i tłuką takie prymitywne rzeczy xD nawet z nim nie dyskutuj, bo to nie ma sensu, widać to po zawartości jego profilu. Pięknie go podsumowałeś tym screenem.
  • Odpowiedz
pod kazdym komentarzem wołasz swoich panów żeby ci dali plusy? XDD

@nietypowykopek: wszystkich ich mam od dawna na czarnej, nie pamiętam czemu, ale po przeczytaniu wątku wygląda na to, że nie przypadkiem i po raz kolejny trafiłem idealnie xD
  • Odpowiedz
ten ban powinien miesiac co najmniej potrwac.

@dqdq1: kolejny co na swoim profilu ma głównie same anty-religijno pozycje - jak większość was z pękniętymi dupami tutaj xD Co jest z tobą i tobie podobnym? Idź się człowieku lecz i zajmij normalnym życiem jak normalni ateiści - kilku włącznie ze mną się tutaj pojawiło. Dziwne, że nasiliło się to we wakacje xD Nie rozmawiam nawet z takimi.
  • Odpowiedz
  • 3
A ja powiem, że istnieje i co? I gówno, nasze opinie mają tę samą wartość, żadna nie jest faktem.


@numeryczny_mikolaj12 Moja opinia ma większą wartość, bo nie ma dowodów na istnienie Boga. Więc jeśli brak dowodów na istnienie czegoś, to jest to dowód, że coś nie istnieje. A jeśli chcesz, żeby Twoja opinia miała wartość, to bądź pierwszą osobą i przedstaw naukowe dowody na istnienie jakiegokolwiek boga z całej historii ludzkości (
  • Odpowiedz