Wpis z mikrobloga

Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w gimbazie. Taki prawdziwy ateista - człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni. I kurła wstyd mi że ludzie będą mnie identyfikowali z ruskimi gimboateistami z wypoku. W tej wojnie jestem po stronie #mirkomodlitwa, a #gimboateizm wy się ogarnijcie bo jesteście podludzką patologią. Potem człowiek ZAPYTANY odpowiada że jest ateistą i wszyscy myślą że jest bezmózgim debilem jak ci w internecie. Nie ma dnia żeby mirko nie było zalane wysrywami gimbusów o tym jak byśmy byli cywilizacją międzygalaktyczną gdyby nie kościół... #bekazlewactwa #bekazpodludzi
nietypowykopek - Jestem ateistą całe życie, nie podchodziłem nawet do bierzmowania w ...

źródło: comment_XoRHy48K0DkrNWvFZ4aIFhis3BLaBSCZ.jpg

Pobierz
  • 208
człowiek niewierzący i mający w dupie w co wierzą inni


@nietypowykopek: też bym tak chciał, a potem sie dowiaduję, że jestem ignorantem, że muszę znać pełen zakres wierzenia które mnie nie interesuje by nie chcieć jego ingerencji w państwo, że jestem leniem i do tego ograniczonym.
Ty możesz mieć gdzieś w co wierzą inni ale oni nie będą mieć gdzieś tego w co ty wierzysz bądź nie. A nie wszyscy są
@VodkaDestroyer: staję w obronie kultury w której się wychowałem.

A nie wszyscy są gotowi puszczać koło uszu durne komentarze.


@Naxster: w swoim niemal 30 letnim życiu nie spotkałem się z nikim kto chciał mnie nawracać. Prababcia raz mi #!$%@?ła laską za kiśnięcie z rydzyka. Co ma wspólnego rozdzielenie państwa od religii z robieniem z siebie małpy w internecie i atakowaniu niewinnych ludzi za nic?
w swoim niemal 30 letnim życiu nie spotkałem się z nikim kto chciał mnie nawracać. Prababcia raz mi #!$%@?ła laską za kiśnięcie z rydzyka.

@nietypowykopek: w swoim ponad 35 letnim życiu spotkałem wiele osób, które chciały mnie nawracać. Głównie w dzieciństwie na lekcjach religii.

Co ma wspólnego rozdzielenie państwa od religii z robieniem z siebie małpy w internecie i atakowaniu niewinnych ludzi za nic?

Nie wiem. Nie wiem też po co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@VodkaDestroyer: ooo znalazł się freethinker w fedorze xD

Takie akcje jak się dzieją teraz na mirko, wysmiewanie wierzących za ich wiarę, ten cały gimboateizm jest niemal kropka w kropkę takim nawracaniem jakiego byłeś świadkiem przez 35 lat, z tą zasadnicza różnica że gimboateisci chcą nawrócić wierzących na brak wiary, bo "jak to tak wierzyć w jakies cuda latające aniołki w chmurach zamiana wody w wino LOL pomyślcie trochę". Nie mam problemu
Takie akcje jak się dzieją teraz na mirko, wysmiewanie wierzących za ich wiarę, ten cały gimboateizm jest niemal kropka w kropkę takim nawracaniem jakiego byłeś świadkiem przez 35 lat


@6REY1MISTERIO9: Porównuj indoktrynację dzieci za publiczne pieniądze do postów na forum ze śmiesznymi obrazkami xD Pomyśl trochę zanim cos napiszesz...

ooo znalazł się freethinker w fedorze xD

Bez ad personam się nie obeszło ¯\_(ツ)_/¯
@nietypowykopek: sam kiedyś byłem podobny, ale myślałem, że z tego się wyrasta i po prostu robi swoje. O jak się myliłem, tutaj banda starych byków napieprza posty w bekazkatoli jak z karabina. Posty gdzie większość to niemerytoryczne wysrywy, niemające nic wspólnego z kulturalną dyskusją, są poprostu wulgarne i niesmaczne.

już o argumentach typu dinozaury, małpy czy jak to tylko z Adama i Ewy powstało 7 miliardów ludziXDDDD ciężko wspominać. Wstyd i