Wpis z mikrobloga

Jak to jest ze studiami... ()
Trzeba coś wcześniej kupić, nie wiem jakieś zeszyty czy książki czy wszystko się później dowiemy?
Jak się idzie na pierwszy semestr to trzeba się logować na jakieś grupy czy cos? Czy jesteśmy z automatu gdzieś przydzieleni?
Wyjaśnia nam na początku wszystko, czy mieliśmy wszystko wiedzieć sami w sensie sprawy organizacyjne itd.

#studia #studbaza
  • 67
  • Odpowiedz
@OstryKepucz: Może macie jakieś spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem roku akademickiego?

Z rejestracją przedmiotów, to wszystko zależy od uczelni i programu. Zajrzyj na stronę internetową swojego wydziału, może tam są jakieś informacje. Na WF i przedmioty ogólnouniwersyteckie trzeba się na ogół zapisywać i jeśli tego nie zrobisz na czas, to zostaną Ci tylko w dziwacznych godzinach i na końcu miasta. Ale może u Ciebie tego nie ma, nie wiem.

Zobacz też czy
  • Odpowiedz
@OstryKepucz: U nas na pierwszym roku starszy rocznik zorganizował nam taki wykład na auli i normalnie nam opowiadali jak to wygląda i odpowiadali na pytania. Oczywiście nie było żadnego prowadzącego więc można było luźno porozmawiać
  • Odpowiedz
Każdą książkę czy skrypt znajdziesz w PDF. Chomik, albo chmury kogoś ze starszego rocznika. Kup sobie zeszyt do politechniki, ryze papieru, kilka długopisów i gotowe.
  • Odpowiedz
@ItsMarioo, @Wycu91 : AGH
@janeeyrie: są są grupy aż takim piwniczakiem nie jestem ( chodź narazie ledwo 30 osób z 150 jest ) i tak jak pisałem w pierwszym semestrze nawet nie mam wf XD A na umowie pisze że wszystkie przydziały na grupy itd zostana podane w ostatnim tygodniu września, więc nawet nie ma na co się zapisać XD
  • Odpowiedz
A na umowie pisze że wszystkie przydziały na grupy itd zostana podane w ostatnim tygodniu września, więc nawet nie ma na co się zapisać XD


@OstryKepucz: no to raczej luz. Polecam zapoznać się wcześniej z systemem w którym będziesz zapisywał się do grup/na ćwiczenia/itp. Bardzo to ułatwia życie :D
Teraz to zostaje Ci zagadać z ludźmi i się poznać na fejsie chociaż :D
  • Odpowiedz
@OstryKepucz: z opowiadań kumpli wiem, że co wydział, to inne cuda wymyślają. Ale u mnie było tak:
- kilka dni przed początkiem października mail z rozkładem zajęć i info, że trzeba się zapisać na humana na takiej i takiej stronie. Na WF nie trzeba się było zapisywać, zajęcia były narzucone. 1.5 semetru sali, 0.5 semetru basenu.
- pierwsze dni - totalny chaos, co drugie zajęcia przełożone, albo się nie odbędą w
  • Odpowiedz