Wpis z mikrobloga

@advert: rozumiem w pelni Twoj punkt widzenia, chociaz go nie przyjme. Ja lubie te rytualy i (nie wszystkie!) lubie kultywowac. Zdaje sobie sprawe, ze to subiektywne i anachroniczne czesto. Jednak mimo wszystko wole to popularyzowac. Jakis ten swiat jest bardziej elegancki i przyjemny. A dosc sporo ludzi uwaza krotkie spodenki za akcteptowalne tylko w okreslonych miejscach.
@DulGukat: Mówią poważni ludzie, którzy siedzą w korpo przeglądając instagrama XD
@CzeXD: Dajesz karnety swoim jajom, by mogły popływać w tym jacuzzi?

Wy to macie problemy. Kobieta jak się ubierze w strój kąpielowy, lub super krótkie wdzianka to nagle zajebiście, ale facet nie chce słyszeć plusku wody przy każdym ruszeniu nogą i nagle to #!$%@??
@Bartholomaeus jesteś osobą o bardzo wąskich horyzontach, jeśli dla Ciebie wyznacznikiem niechlujności i braku powagi jest tak naturalny ubiór jak krótkie spodnie.

No, ale rozumiem, wiele osób szuka punktu zaczepienia aby poczuć się lepszym od innych, na wyższym poziomie, aby mieć poczucie wyższości, Ty znalazłeś sobie taki.

Szkoda, że wybrałeś tak śmieszne kryterium, a nie kulturę rozumianą przez poziom jaki ktoś reprezentuje w kontaktach z innyni, wykonywaną profesję itp. Itd.
@wjtk123: Zle odebrales moj wpis. Nie czuje sie lepszym od innych (dlatego podkreslam, ze takie poglady sa subiektywne). Pracuje fizycznie, zadna ze mnie elita. Mam jednak wychowanie takie a nie inne wyniesione z domu. To zreszta nie tylko moje zdanie (vide: cala dyskusja powyzej). Nie oceniaj ,,waskosci" moich horyzontow po jednej tylko kwestii.
@DILERIUM Nie no, w ogóle kisnę z tego. A jak sobie pomyślę, że dzisiaj miałbym w długich spodniach hasać to już w ogóle rasowe xD #!$%@? mnie to boli czy ktoś mnie będzie traktował poważnie... co mnie zdanie jakiegoś randoma z ulicy obchodzi?