Wpis z mikrobloga

  • 31
@Oskarek89 Byś zobaczył typa dla którego kiedyś robiłem kilka zleceń. Nie będę się tu zagłębiał w szczegóły ale jedna z kilku firm w Polsce z tej branży. Zarabiał lekko 500 tys. miesięcznie.

Gościu wpada do lokalnego marketu i spotkałem go przy kasie:
- wąs
- crocsy
- krótkie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sijabka: u nas w gimnazjum to dziewczyny miały zakaz chodzenia w spodenkach bo to wulgarne XDD
przy tym nikomu nie przeszkadzało gdy przychodziły w krótkich sukienkach i świeciły dupą
  • Odpowiedz
  • 5
@fraciu No i właśnie. #!$%@?. Czy masz hajs czy nie, co ma Cie obchodzić zdanie jakiegoś typa z ulicy? Gość sobie myśli, że jak ma długie spodnie, koszulę z dlugim, podkreślam, Z DŁUGIM, rękawem i marynarkę to pana Boga za pięty chwycił. A niech się walą na ryja, ja mam sie dobrze czuć sam ze sobą i ma mi być wygodnie. Jak będę chciał to będę sobie chodził po ulicy w
  • Odpowiedz
@Oskarek89 Pomijając co wypada a co nie, to polecam lniane spodnie. Ja do pracy w krótkich za bardzo nie mogę, a takie spodnie zajebiscie przewiewne, i nawet elegancko wyglądają.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sijabka I nikt się nie skarżył tylko nosił długie spodenki? A dziewczyny też musiały gonić nogi jak chciały założyć spódnicę albo spódniczke?
  • Odpowiedz
dzbaneriada jak #!$%@?. Są momenty gdzie facetowi wypada przyjsc w długich spodniach. Do klubu wypada isc w długich choc mozna w niektorych juz wpadac w krotkich/ rozmowa o prace tak samo/ spotkania w instytucjach- to samo ale wynika to wszystko z okazywania szacunku i powagi do sytuacji i miejsca w ktorym sie jest. Natomiast luzne wyjscie do sklepu/ parku/ nad wodę/ na pocztę i mieszanie w to dobrego gustu i wciskanie ze
  • Odpowiedz
@Bartholomaeus nazwałeś osoby które używają krótkich spodni niepoważnymi niechlujami - to jest stawianie się ponad innych. Dobierasz sobie śmieszne kryteria aby poczuć się lepszym, bardziej kulturalnym, lepiej wychowanym.

Oczywiście nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością, nie według takich wyznaczników. Moim strojem ,,roboczym" jest co najmniej koszula i eleganckie spodnie, często garnitur. I kiedy w weekend idę na miasto na lody to nie mógłbym spokojnie ubrać krótkich spodni, bo ktoś miałby
  • Odpowiedz
@wjtk123: Co? Nigdzie nie napisalem, ze osoby w krotkich spodenkach to niepowazne niechluje! Napisalem, ze mam takie SUBIEKTYWNE wrazenie. Chodzi o stroj, a nie o osoby.
I nie ,,dobieram sobie kryteriow", tylko taki mam swiatopoglad, takie wychowanie. Uwazam, ze kulturalny stroj jest wazniejszy niz ,,robta co chceta", bo przeciez mozna isc na pogrzeb w stroju clowna prawda?
  • Odpowiedz
@Bartholomaeus nie, nie można, tak samo jak nie można w krótkich spodenkach. Ale w innych okolicznościach to zupełnie normalny, schludny ubiór. Można lubić ubierać się o jeden ton lepiej, ale osobiste preferencje nie są podstawą do oceniania innych wedle kryterium codziennego ubioru. Tym bardziej, że naprawdę można się pomylić co do osoby i poziomu który reprezentuje.
  • Odpowiedz
@DulGukat: #!$%@? na tym podlasiu to może tak jest, ale w warszawie w poważnej pracy nikt ci nawet uwagi nie zwróci bo wszyscy #!$%@?ą w krótkich XD
  • Odpowiedz
@Oskarek89: odpowiadając na Pytanie. Nie wiem jak w Warszawie, ale w Lublinie w lecie raczej wpuszczą w krótkich spodenkach choć lepiej byłoby jakby to był klub plenerowy, bo w zwykłym mimo wszystko dziwne by to wyglądało. Sam jak byłem w Rivierze (klub na dachu) to myślę, że krótkie spodenki i lniana koszula z podwinietymi rękawami było w miarę ok. Choć nie ma co się sugerować Lublinem bo tutaj to i
  • Odpowiedz