Wpis z mikrobloga

Mam problem, proszę Was o wyrażenie swojego zdania.

Jestem w wieloletnim związku z kobietą, mamy 2 letnie dziecko. Ta moja kobieta stwierdziła, że nie ma w tym nic złego, że zacznie się umawiać na spotkania sam na sam z kolegą z pracy, co Wy o tym uważacie? Podczas tych spotkań uprawiają różne sporty. Kolega jest KILKANAŚCIE lat starszy.
Ja czuję się bardzo zazdrosny, uważam że kobieta w związku nie powinna umawiać się na spotkania sam na sam z jakiś SINGLEM.
Ona tłumaczy, że nie ma w tym nic złego i związek nie zabrania zawierania znajomości, a ja generalnie nie mam się o co martwić. Rozumiem, że ona nie jest ze mną uwiązana na łańcuchu, ale umawianie się z facetem, którego nawet nie znam?
Dodam, że w pracy poznała go jakieś pół roku temu. Co ja mam o tym myśleć?

#zwiazki
  • 190
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jedynie niefajnie z jej strony, że nie chce ich zapoznać.


@kwasnydeszcz: "niefajnie"? XD przecież ten jeden "szczegół" zmienia wszystko w tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@antek7262: Skoro nie chce Was ze sobą poznać to jest to alarmujące. Bo niby dlaczego chce mieć kolegę na wyłączność? Coś mu ujmie, jeśli się ze sobą poznacie? Ewentualnie jest opcja, że kiedyś odwaliłeś coś w akcie zazdrości i ona wstydzi się za to, boi się, że to powtórzysz. Jeśli tak - popracuj nad sobą. Jeśli nie - wytłumacz jej swój punkt widzenia. Szukanie sobie kolegów do wspólnego spędzania czasu
  • Odpowiedz
@antek7262 Ja #!$%@?, najlepiej to się nawzajem uwiązać na łańcuchu i spędzać ze sobą każdą chwilę.

UWAGA! Zdradzę Ci sekret. Jeśli laska będzie chciała Cię zdradzić to Cię zdradzi i nie jesteś w stanie w żaden sposób jej upilnować. Takim zachowaniem tylko pokazujesz, że jesteś miękką fają. Wyhoduj sobie jaja i albo zaakceptuj to, że można mieć życie towarzyskie poza związkiem (nie chodzi mi o bolcowanie) albo ją zostaw (tak, wiem,
  • Odpowiedz
Bardzo przyjemnie czyta się żale karyn, które starają się usilnie przekonać, że to jest całkowicie w porządku. Próbując w taki sposób przekonać społeczeństwo deprecjonując swoich oponentów (krzyki, wyzwiska od mizoginów) i robiąc sobie w przyszłości podkładkę pod usprawiedliwione ruchanie się z innymi facetami.

Tak naprawdę to większość ludzi jest jeszcze małpami uwięzionymi w ciele ludzi. Nadal mentalnie siedzą gdzieś na afrykańskiej sawannie. Samce są większe i silniejsze. Samice są mniejsze ale naturalnie
  • Odpowiedz
#1 To, ze masz kontrole nad Kobieta nie znaczy, ze Cie zdradza.
#2 Zaufanie to podstawa dobrego zwiazku. W spotkaniach solo nie ma nic zlego.
#3 Rownie dobrze moglaby Ci nic nie mowic, ale szanuje Ciebie, wiec to docen.
#4 Powiedz jej z czym masz problem.
#5 Wyp** na silownie, bo piz*** sie zrobiles.
  • Odpowiedz
widocznie jesteś nudny, Jak musi uprawiać sporty bo tobie się pewnie nie chce. Albo zacznij się interesować swoją kobieta albo ten związek prędzej czy później się rozleci. Szkoda tylko dzieciaka


SŁYSZYSZ #!$%@?, TO TWOJA WINA XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dutch: Brakuje jeszcze: skoro podejrzenia są to wypada je udowodnić jeszcze przed wyrokiem

Bo patrząc na niebieskiepaski w tym wpisie, trochę przeraża mnie to jak szybko feruja wyroki
  • Odpowiedz