Wpis z mikrobloga

Mam problem, proszę Was o wyrażenie swojego zdania.

Jestem w wieloletnim związku z kobietą, mamy 2 letnie dziecko. Ta moja kobieta stwierdziła, że nie ma w tym nic złego, że zacznie się umawiać na spotkania sam na sam z kolegą z pracy, co Wy o tym uważacie? Podczas tych spotkań uprawiają różne sporty. Kolega jest KILKANAŚCIE lat starszy.
Ja czuję się bardzo zazdrosny, uważam że kobieta w związku nie powinna umawiać się na spotkania sam na sam z jakiś SINGLEM.
Ona tłumaczy, że nie ma w tym nic złego i związek nie zabrania zawierania znajomości, a ja generalnie nie mam się o co martwić. Rozumiem, że ona nie jest ze mną uwiązana na łańcuchu, ale umawianie się z facetem, którego nawet nie znam?
Dodam, że w pracy poznała go jakieś pół roku temu. Co ja mam o tym myśleć?

#zwiazki
  • 190
jesteś #!$%@?? Op niepewny siebie gamoń który chce trzymać kobietę tylko przy sobie i sugerujesz pobicie?


@Klepajro: jakie znowu pobicie?

Ja się odwołuje do kultury popularnej gdzie odpłata za dyshonor było np spoliczkowanie.
A dowcip polegał na tym żeby spoliczkować z wyprzedzeniem, przewidując że ów mężczyzna powodem dyshonoru będzie...
@antek7262

A ja się wyłamię wśród różowych. Moim zdaniem to chore zachowanie.

Nawet jeśli Ciebie nie chce przedstawić by nie wyjść na uwiązaną na smyczy, a nie dlatego, że Cię zdradza.

Jakby każda chodząca na siłownię kobieta akceptowała zaproszenia do hehe wspólnego treningu to byśmy chyba biegały w grupie 30 facetów na tę siłownię.

Jak się jest w związku warto mieć jakieś granice i po prostu szacunek do partnera. Ja bym się
@antek7262 spieprzaj jak najdalej, nie wiem w jakim jesteś wieku ale nie marnuje najlepszych lat swojego życia. Zadbaj o dziecko, żeby wiedziało kto jest jego prawdziwym ojcem, ono nie jest niczemu winne.
@antek7262: Apropo Twojego postu. Jestem z mężem po terapii małżeńskiej. Sami wyciągnęliśmy kilka wartościowych rzeczy. Może zacznę od tego co powinniście razem. Usiąść na spokojnie, znaleźć czas gdzie nikt Was nie będzie rozpraszał i jak krowie na rowie w najprostszy sposob trzeba pogadać. Bez wyrzutów bez podejrzeń. Zawsze trzymaj się suchych faktów, wiesz tyle że sprdza z kims czas i uprawiają sport. Poproś Ją o wytłumaczenie sutuacji mówiąc jak się z