Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że większość kobiet najbardziej lubi atletyczny typ sylwetki. Robiąc z siebie koksa/kulturystę, zmniejszasz swoją atrakcyjność dla przeciętnej kobiety. Dlatego nie rozumiem gdy ktoś gada, że chodzi na siłownię dla dziewczyn.
#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda
exystexys - Prawda jest taka, że większość kobiet najbardziej lubi atletyczny typ syl...

źródło: IMG_0130

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@exystexys Imo jeszcze lepiej jak ta sylwetka wynika z robienia czegoś trudnego, z pasji bo pozerzy pakujący dla wyglądu szybko będą wyczuci a poza tym raczej będą przyciągać pustaki podobne sobie.
I każdy w sumie potwierdza że im więcej mięsa to rośnie tylko zainteresowanie ze strony gejów a kobiet to maleje chyba że jakaś ma taki fetysz
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że większość kobiet najbardziej lubi atletyczny typ sylwetki. Robiąc z siebie koksa/kulturystę, zmniejszasz swoją atrakcyjność dla przeciętnej kobiety.


@exystexys: Przede wszystkim to robienie z siebie koksa/kulturysty jest niezdrowe dla samego siebie i powoduje chociażby ograniczenie twoich ruchów przez gabaryty oraz mniejszą mobilność wolniej chodzisz, wolniej biegasz przez masę, szybciej się męczysz.
  • Odpowiedz
gdzie ja trafiłem, do psychiatryka? XD


@roadtodeath: Można tak powiedzieć patrząc na wpisy niektorych. Myślisz, że dlaczego chociażby większość piłkarzy, koszykarzy oraz osób wykonujących podobne sporty nie jest gabarytów Burnejki.
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że większość kobiet najbardziej lubi atletyczny typ sylwetki.

Dlatego nie rozumiem gdy ktoś gada, że chodzi na siłownię dla dziewczyn.


@exystexys: ty jesteś jednym z normików który myśli że jak raz pójdzie na siłownie to nagle będzie wyglądał jak pudzian?

kolejna prawda jest taka ze poza zawodowcami to kazdy młody facet chodzi na siłownie miedzy innymi po to, aby podobać się dupeczkom (chodź są tez inne powody).
  • Odpowiedz
Myślisz, że dlaczego chociażby większość piłkarzy, koszykarzy oraz osób wykonujących podobne sporty


@Cztero0404: ale wiesz, ze oni wszyscy targaja ciezary na silowni?
  • Odpowiedz
Baby na mnie lecą tak samo jak przed moim pójściem na siłownię czyli w ogóle xd


@Magq: nie mówiłem ze baby nagle zaczną na ciebie lecieć, ale nie mów że nie miałeś chociaż cienia nadziei, że siłownia ci w tym pomoże.
  • Odpowiedz