Wpis z mikrobloga

  • 456
Sporadycznie jestem świadkiem januszostwa naszego narodu, ale dzisiaj i ja to zobaczyłem na własne oczy. Godzina 7:10 idę wyjątkowo po bułki na śniadanie do Kauflanda a tam kolejka przy kasach na 40 m. Ludzie się kotłuja, zniecierpliwieni, niektórzy widać, że z ulgą na twarzy stoją bo się im udało. Jaki to biznes zrobili? Ano kupili cukier po 1.36 zł kg. Nie wiem skąd to się bierze bo kupując 30 kg masz zapas do 2040 roku. A tyle średnio załadowanie w koszyku. Może chcą to w spadku zostawić Brajanowi, albo zwyczajnie slodza łopate do kawy. Cebula głęboko siedzi w narodzie. #cebula #januszebiznesu #dziendobry #polakicebulaki
ukaasztg - Sporadycznie jestem świadkiem januszostwa naszego narodu, ale dzisiaj i ja...

źródło: comment_GBuMIOQyUAVHeqnaNXOnhYA5t8vU5lr3.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
  • 1
@Variv i w szczegolnosci ludzie w blokach robią przetwory na potęgę xD

@siodemkaxx No a nie? Człowieku ludzie w bloku nawet nalewki robią. Myślisz, że po co jest piwnica w bloku? ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd to się bierze bo kupując 30 kg masz zapas do 2040 roku.

@ukaasztg: O ile jestem kijowy z matematyki, tak tu się nie zgodzę. Sam słodzę herbatę (piję tylko herbatę, czasem Tymbark/Pepsi, żadnej kawy nigdy nie wypiłem) z kubka o pojemności 0.5l 5 zwykłymi łyżeczkami, piję 4 herbaty dziennie, więc wychodzi 2l samej herbaty / dzień, czyli jakieś 20 łyżeczek. Jedna łyżeczka cukru waży jakieś 5 gram,
  • Odpowiedz
  • 1
@Variv nie kazdy blok ma piwnice i nie kazdy mieszkaniec ma piwnice

@siodemkaxx Ale dużo z nich ma. I tak jak pisałem to, że ktoś mieszka w bloku nie znaczy, że nie robi przetworów czy nalewek.
  • Odpowiedz
@ukaasztg: wiesz co jest największym januszostwem xD? I co #!$%@? nigdy ale to nigdy (w odróżnieniu do komunizmu) z tego poje.anego narodu się nie wypleni? Takich jak ty. Dajesz #!$%@? o to co i ile ktoś kupuje, co ci do tego? Typowe bordo bez rozumu
  • Odpowiedz
btw. żeby nie było że każde bordo takie jest - no nie każde :D ale wśród bordo największy odsetek właśnie takich społecznych ameb ( ͡º ͜ʖ͡º) kurła cukru kupujo na sto lat! ja to stewią słodzę a nie sie truje jak wy robaki
  • Odpowiedz