Wpis z mikrobloga

  • 456
Sporadycznie jestem świadkiem januszostwa naszego narodu, ale dzisiaj i ja to zobaczyłem na własne oczy. Godzina 7:10 idę wyjątkowo po bułki na śniadanie do Kauflanda a tam kolejka przy kasach na 40 m. Ludzie się kotłuja, zniecierpliwieni, niektórzy widać, że z ulgą na twarzy stoją bo się im udało. Jaki to biznes zrobili? Ano kupili cukier po 1.36 zł kg. Nie wiem skąd to się bierze bo kupując 30 kg masz zapas do 2040 roku. A tyle średnio załadowanie w koszyku. Może chcą to w spadku zostawić Brajanowi, albo zwyczajnie slodza łopate do kawy. Cebula głęboko siedzi w narodzie. #cebula #januszebiznesu #dziendobry #polakicebulaki
ukaasztg - Sporadycznie jestem świadkiem januszostwa naszego narodu, ale dzisiaj i ja...

źródło: comment_GBuMIOQyUAVHeqnaNXOnhYA5t8vU5lr3.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
@ukaasztg: Moja teściowa #!$%@? 10 kg cukru do herbaty w 2 tygodnie, także tego. W sumie soli też jak #!$%@?. Ale nie ma co się dziwić od 42 lat po 3 paczki dziennie jara, kubków smakowych to tam od dawna nie ma.
  • Odpowiedz
@ukaasztg: Pszczoły mogą dokarmiać. Taki pszczelarz potrzebuje z 15kg na ul. 50 uli to ponad pół tony cukru, każde 10gr różnicy w cenie, to kilkadziesiąt złotych oszczędności.
  • Odpowiedz
  • 1
@ukaasztg ja #!$%@? gościu, ja rocznie używam 800-1200kg cukru i szukam zawsze najtańszej opcji, bo przy takiej ilości każdy grosz taniej juz się liczy.
  • Odpowiedz
XDDDDD Nie bimber, tylko zwykłe cebulactwo,


@NaczelnyWoody: skąd wiesz, że nie bimber. Jeden 'nastaw' to co najmniej 10kg cukru. A skoro ma promocję, to jaki #!$%@? mu kupić 30kg po 1.39, a nie 1.99? Zwłaszcza, że sezon na przetwory i też może być na to.
@siodemkaxx:

#!$%@? się czasami w głowę zanim coś napiszecie. xD
#shitwykopsays
  • Odpowiedz
  • 12
@ukaasztg 30kg do 2040 roku, to daje nam 7832 dni od dzisiaj czyli dziennie może zużyć 3,8 grama czyli niecała łyżeczka bo ona ma 5 gramów. Także myślę że mu wystarczy na trochę krócej niż do 2040 roku
  • Odpowiedz
@ukaasztg: tylko co bardziej januszowe, kupowanie 30 kilo cukru w markecie czy zwracanie niezdrowej uwagi na takie rzeczy i robienie gównoburzy w necie z tego powodu
  • Odpowiedz