Wpis z mikrobloga

Brak pomysłu na fajne zdjęcie na Insta? "Wiem, usiądę na masce cudzego auta!!!"
Tak właśnie wygląda poszanowanie własności przez użytkowniczkę instagrama oh.kharla - brak mi słów na ten debilizm. Jak bardzo #!$%@? trzeba być, żeby sadzać dupę na zabytkowy samochód (bez wiedzy i zgody właściciela) po to by zyskać kilka internetowych serduszek?
#classiccars #fiat #fiat125p #debilizm #amebaumyslowa ##!$%@? #samochody #warszawa #wpt1313
trysekcja - Brak pomysłu na fajne zdjęcie na Insta? "Wiem, usiądę na masce cudzego au...

źródło: comment_peUpGmDi5FCqeQHt7sdKtR5TTBuQBvFM.jpg

Pobierz
  • 208
@trysekcja: Też nie ogarniam tego... To na ostatnim zlocie aut moja sis 12lvl nauczyła się nie opierać/dotykać/macać cudzych aut. Na szczęście ta laska z foto nie nadaje się do tagu #zdrowakobita więc wgnieceń nie narobi. Jak by mi usiadła na moja 108 to bym ją pogonił!
@trysekcja: #!$%@? myślałem, że przesadzasz i że łapiesz ból dupy o pewnie jakąś pozowaną sesję, ale jak tak czytam, to ja się nie dziwię dlaczego w Polsce nie można mieć ładnych rzeczy, bo albo ktoś #!$%@?, albo ukradnie, albo #!$%@?

ps to prawda, miałem dosyć sporo hajsu odłożonego i chciałem kupić jakiś na prawdę porządny samochód, ale co zrobiłem? kupiłem #!$%@? nie taki atencyjny, bo na 99% bym miał albo porysowany,