Wpis z mikrobloga

Brak pomysłu na fajne zdjęcie na Insta? "Wiem, usiądę na masce cudzego auta!!!"
Tak właśnie wygląda poszanowanie własności przez użytkowniczkę instagrama oh.kharla - brak mi słów na ten debilizm. Jak bardzo #!$%@? trzeba być, żeby sadzać dupę na zabytkowy samochód (bez wiedzy i zgody właściciela) po to by zyskać kilka internetowych serduszek?
#classiccars #fiat #fiat125p #debilizm #amebaumyslowa ##!$%@? #samochody #warszawa #wpt1313
trysekcja - Brak pomysłu na fajne zdjęcie na Insta? "Wiem, usiądę na masce cudzego au...

źródło: comment_peUpGmDi5FCqeQHt7sdKtR5TTBuQBvFM.jpg

Pobierz
  • 208
Wy tak serio? Starszy samochód wiec wymagał renowacji, rzadki samochód wiec trzeba szanować? A jak sam jeżdżę zwykłym strupem, o którego dbam to rozumiem że można po nim skakać bo nie włożyłem żadnego wysiłku w jego renowacje, a do rzadkich też nie należy (wręcz przeciwnie)? Jakie znaczenie ma co to za samochód? Jak nie Twój to nie dotykasz. Jak na ulicy widzicie faceta z żona, która ma pospolita urodę to też podchodzicie
@pablooooo Wiadomo, że należy szanować wszystko co nie jest cudze, ale mniej się zdenerwuje jak wpadnie kilka rys na samochód który i tak jest cały porysowany niż na motocykl który polerowałem kilka godzin
@trysekcja: Odbiegając od tematu niszczenia cudzej własności (co jest niedopuszczalne i powinno się karać chłostą - tym bardziej na zabytku), to fiat 125p miał solidną maskę (sam się na takim uczyłem jeździć) i taka laska by jej nie zniszczyła.
Mogła porysować lakier butami, albo jakimś guzikiem/zamkiem w spodniach


@JanSkrzetuski: przecież na zdjęciu są normalne buty i spodnie. 125 to był super mega trwały samochód. W mojej rodzinie poszedł na złom jak miał 27 lat - całkiem się nieźle jeszcze trzymał, a gówniaki wszelkiej maści skakały po nim.