Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1682
Kurde, minęło 20 lat...
20 lat zanim odważyłam się podjąć ten krok i założyć niebieską kartę i postępowanie karne przeciwko ojcu.
Dzisiaj w samochodzie mnie wyzywał, w domu bił, ciągnął za włosy, szarpał, kopał. Krzyczał, że mnie zabije, ale w tym momencie zdążyłam chwycić telefon, ale na szczęście złapało.
To wszystko działo się na oczach niebieskiego, który jedyne co mógł zrobić to go odciągać i spróbować przemówić do rozsądku (50 kg przewagi).
Trafiłam na cudowną panią, która doradziła i przemawiała matce do rozsądku (ofc broniła go).
Zawieźli go na wytrzeźwiałkę.
Niedawno pani do mnie zadzwoniła i zaprosiła na zeznania "jak już dojdę do siebie psychicznie" i życzyła spokojnego snu, bo mogę się w końcu nie obawiać się o siebie.
#policja nie taka zła jak ją malują.
#dda #alkoholizm #alkohol #feels
  • 196
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Tasanga: Słusznie.

@Maglaj: No nie wiem czy spuszczenie #!$%@? +135 kg prosiakowi jest takie łatwe.

@Zjem_Ci_nos: Psychiki nie mam zbyt silnej. Najlepiej świadczy o tym kilkanaście miesięcy w psychiatrykach, kilkadziesiąt prób samobójczych, kilka lat autodestrukcji, garści leków i narkotyków.

@Perfidny: Kc, Perfiś.

@cardem: Dzięki, buźka.

@WielkaPesaNarodowa: A czemu Ty mieszkasz z matką?

@tomekanonim345: Zależy jakiej postury masz ojca. Niebieski swojemu się stawiał, bo był silniejszy,