Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1682
Kurde, minęło 20 lat...
20 lat zanim odważyłam się podjąć ten krok i założyć niebieską kartę i postępowanie karne przeciwko ojcu.
Dzisiaj w samochodzie mnie wyzywał, w domu bił, ciągnął za włosy, szarpał, kopał. Krzyczał, że mnie zabije, ale w tym momencie zdążyłam chwycić telefon, ale na szczęście złapało.
To wszystko działo się na oczach niebieskiego, który jedyne co mógł zrobić to go odciągać i spróbować przemówić do rozsądku (50 kg przewagi).
Trafiłam na cudowną panią, która doradziła i przemawiała matce do rozsądku (ofc broniła go).
Zawieźli go na wytrzeźwiałkę.
Niedawno pani do mnie zadzwoniła i zaprosiła na zeznania "jak już dojdę do siebie psychicznie" i życzyła spokojnego snu, bo mogę się w końcu nie obawiać się o siebie.
#policja nie taka zła jak ją malują.
#dda #alkoholizm #alkohol #feels
  • 196
  • Odpowiedz
To wszystko działo się na oczach niebieskiego, który jedyne co mógł zrobić to go odciągać i spróbować przemówić do rozsądku (50 kg przewagi).


@Twinkle: To na #!$%@? ci facet, którego sama musisz bronić? XD
  • Odpowiedz
o #!$%@?, facet co patrzy jak biją jego kobietę i nie podejmie nawet żadnych kroków... ja jebe, idę kupić jakieś rurki do H&M... a nie czekaj, dzisiaj wolna niedziela... faken
  • Odpowiedz
@Canova @Duncan58 Czy wy nie możecie pojąć, że czasem nie jest łatwo podjąć jakikolwiek krok przeciwko #!$%@? troglodycie, który wygląda jak wiking i ma w sobie ogromne pokłady energii? Taka osoba jest nieobliczalna, zwłaszcza że gdy czytam wpis @Twinkle to z przemocą jej stary jest za pan brat. Moim zdaniem problemem jest czy było to, że w ogóle z takim czlowiekiem miała dotychczas kontakt. Niebieski jak napisala, odciągał starego,
  • Odpowiedz