Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1682
Kurde, minęło 20 lat...
20 lat zanim odważyłam się podjąć ten krok i założyć niebieską kartę i postępowanie karne przeciwko ojcu.
Dzisiaj w samochodzie mnie wyzywał, w domu bił, ciągnął za włosy, szarpał, kopał. Krzyczał, że mnie zabije, ale w tym momencie zdążyłam chwycić telefon, ale na szczęście złapało.
To wszystko działo się na oczach niebieskiego, który jedyne co mógł zrobić to go odciągać i spróbować przemówić do rozsądku (50 kg przewagi).
Trafiłam na cudowną panią, która doradziła i przemawiała matce do rozsądku (ofc broniła go).
Zawieźli go na wytrzeźwiałkę.
Niedawno pani do mnie zadzwoniła i zaprosiła na zeznania "jak już dojdę do siebie psychicznie" i życzyła spokojnego snu, bo mogę się w końcu nie obawiać się o siebie.
#policja nie taka zła jak ją malują.
#dda #alkoholizm #alkohol #feels
  • 196
  • Odpowiedz
  • 141
@Twinkle W dalszym ciągu nie wiem co za problem spakować swoje graty i się wyprowadzić.. a nie, zapomnialam, Ty wszystkie pieniądze przeznaczasz na graty typu garnki i posciel bo nic nie masz XD Jakbym miała taką sytuację to bym nawet mogła jeść z papierowych talerzy byle mieć spokój.
Masz niebieskiego to już w ogóle. Byle jaka praca to naprawdę dzień poszukiwań, potem można znaleźć coś lepszego.

Wiesz jak nazywa się to,
  • Odpowiedz
(50 kg przewagi).


@Twinkle: To nie wiedziałem że bycie grubasem oznacza że nikt nie może ci nic zrobić. Szczególnie jak się jest #!$%@?...

No chyba że to mięśnie, a nie tłuszcz. Tak tylko się czepiam, bo same "50kg przewagi" nic jeszcze nie oznacza.

A tak w ogóle to powodzenia!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Twinkle: swoją drogą to mam nadzieję, że to nie zarzutka, bo z takich rzeczy się nie żartuje a Twoje konto kojarzę z agencyjnych wpisów.. Po co mieszkasz z tym śmieciem? Nie możesz się z mamą wyprowadzić gdzie indziej?
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: co ty #!$%@?? Jak niby niszczy rodzinę? Za przemoc należy karać, należy ją zgłaszać.
Ja jestem dumna z @Twinkle, że w końcu się na to zdecydowała
Ale i też Twinkle, proszę Cię, wyprowadź się stamtąd. Wszędzie będzie lepiej, alw nie tam
  • Odpowiedz
bo można spuszczać regularny #!$%@? takiemu


@Maglaj: To Ci tak prosto na papierku wygląda. Jak stary katuje Cię od małego i pokazuje się z pozycji siły od zawsze, to człowiek nawet jeśliby miał szansę spuścić takiemu #!$%@?, to jest zablokowany psychicznie.
  • Odpowiedz