Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1682
Kurde, minęło 20 lat...
20 lat zanim odważyłam się podjąć ten krok i założyć niebieską kartę i postępowanie karne przeciwko ojcu.
Dzisiaj w samochodzie mnie wyzywał, w domu bił, ciągnął za włosy, szarpał, kopał. Krzyczał, że mnie zabije, ale w tym momencie zdążyłam chwycić telefon, ale na szczęście złapało.
To wszystko działo się na oczach niebieskiego, który jedyne co mógł zrobić to go odciągać i spróbować przemówić do rozsądku (50 kg przewagi).
Trafiłam na cudowną panią, która doradziła i przemawiała matce do rozsądku (ofc broniła go).
Zawieźli go na wytrzeźwiałkę.
Niedawno pani do mnie zadzwoniła i zaprosiła na zeznania "jak już dojdę do siebie psychicznie" i życzyła spokojnego snu, bo mogę się w końcu nie obawiać się o siebie.
#policja nie taka zła jak ją malują.
#dda #alkoholizm #alkohol #feels
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co tu się #!$%@? w komentarzach...


@Slonx:
Ten wysyp internetowych samcow alfa xD „50 kilo roznicy? No problem, rwalbym SZTACHETY Z PLOTU”. A kategorie wagowe w boksie to dla beki sa...
  • Odpowiedz
@Twinkle Że co?! XD przepraszam, ale jesteś #!$%@? i sama się prosisz o guza. Nie masz 10 lat, by być na niego skazaną, przecież możesz w każdej chwili się wyprowadzić. I nie mów, że nie masz gdzie, bo przecież chłopa masz, mógłby przygarnąć chociaż na jakiś czas. I jeszcze wracasz z ojcem jego własnym samochodem. On tam do auta siłą Cię zaciągnął? Na smyczy wszędzie prowadzi? Jesteś bezdennie głupia w takim
  • Odpowiedz
@Twinkle: dobra rada - kup dyktafon i naucz sie go obslugiwac, tak by wlaczac by inne osoby nie widzialy ze wlaczasz. Nagrywaj rozmowy z ojcem, bo bardzo prawdopodobne ze bedzie Ci grozil. Grozby zglaszaj na policje, mow ze traktujesz je bardzo powaznie i obawiasz sie o swoje bezpieczenstwo i zycie.
Kopie nagran trzymaj tez poza domowym kompem, na koncie email czy wirtualnym dysku.

Prawdopodobnie matka rowniez bedzie stara sie przekonac Ciebie do wycofania zarzutow. Rozmowy z nia rowniez nagrywaj. Przyda sie jesli powie w nich wyraznie ze ojciec sie zneca, ale ona go broni ze wzgledu ze zarabia.

Licz sie z tym ze w sadzie bedzie klamala na jego korzysc i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KRISSVector: Ma, ale ma z nimi jeszcze gorszy kontakt niż ja ze swoimi. No generalnie to żył w tym samym klimacie 28 lat broniąc matki i siostry.
  • Odpowiedz
@Twinkle: na jednym nagraniu. Powie ze go ponioslo i przeprasza i ze to byl jedyny raz. A matka potwierdzi, jesli zdecydowala sie go bronic.

W komentarzach byly osoby ktore to przechodzily i proponowaly Ci rozmowe.
Skorzystaj. Samo zgloszenie i zalozenie karty to naprawde tylko poczatek.

Ja moge Ci powiedziec tyle, ze policja czesto podchodzi do takich spraw jak do jeza, bo wiekszosc ofiar
  • Odpowiedz