Wpis z mikrobloga

Jak mniemam wszyscy, którzy się tu wypowiedzieli, bardzo starannie weryfikują wszystko co wrzucają? Popatrzyłam trochę co te osoby, tak głośne, wrzuciły dotychczas na ten portal i, w większości, nie widzę tu żadnych ambitnych treści. Obrażacie osobę, która umieściła tu tyle wysokiej jakości treści bo okazało się, że na jakimś głupim obrazku nie ma kogoś tam? To właśnie @fiziaa zaproponowała mi bym założyła tu konto i zrobiła AMA bo "Wykop uczy i
  • Odpowiedz
ona często w dyskusjach powołuje się w sposób irytujący na swój wiek, rzekomy autorytet w związku z praca naukowa i byciem lekarzem. W dodatku wypowiada się protekcjonalnie ex cathedra o sprawach, o których nie ma bladego pojęcia. Korelacja z prawackimi poglądami i zacietrzewienie nie jest przypadkiem
  • Odpowiedz
  • 18
@TaZA To nie jest jej jedyny i pierwszy raz. Ona różne kłamstwa powiela nagminnie.

Ps. I oskarżając drugiego człowieka wypadałoby jednak jakiś research zrobić a nie podchodzić do tego a najwyżej wrzucę kolejne oszczerstwo i trudno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@TaZA: wrzucanie fake newsów nie jest błahym powodem. Człowiek z honorem po wytknieciu oczywistego kłamstwa usuwa wpis a nie szuka żałosnych tłumaczeń, winy wszędzie ale nie u siebie.
  • Odpowiedz
@TaZA: jw. tu największym problemem nie jest to, ze wrzuciła fejka (ale nie ma co mówić, że to nie jest wcale problemem), bo i mi się nieraz zdarzało coś łyknąć. Tylko ona zamiast się przyznać, to zaczyna obracać kota ogonem, byleby nie ponieść konsekwencji tego, co robi.
  • Odpowiedz
Nie udzielam się tu za dużo i w sumie nie zamierzam, jeśli tak to ma wyglądać.


@taza: ... Ale co nas to obchodzi? xd kim ty jesteś żeby takie groźby nam rzucać :D

  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Klasyk

Hurr durr, PiS to nie prawica.


„Szkoda, że takie instytucje jak BBC czy Encyklopedia Britannica o tym nie wiedzą.
Nie będę wspominał o takich niszowych pisemkach jak The Economist, The Guardian, Independent, New York Times, które zgodnie określają PiS jako
  • Odpowiedz
@mroznykasztan:
1. "Kiedy on sam mówi o sobie Jurek Kiler!" - całe pisowskie środowisko nazywa siebie prawicą.
2. Reszta konserw też niejednokrotnie idzie ramię w ramię z PiSem gdy tylko im to pasuje.
3. Jak długo liberałów będą nazywać lewakami i komuchami, tak długo PiS będą nazywać prawakami.
  • Odpowiedz
1. "Kiedy on sam mówi o sobie Jurek Kiler!" - całe pisowskie środowisko nazywa siebie prawicą.


@adibor: Wiesz, jeśli ja i koledzy z boiska nazwiemy się poważnymi piłkarzami, którzy powinni zagrać na obecnie trwających mistrzostwach świata - to nie oznacza, że tak faktycznie jest.

3. Jak długo liberałów będą nazywać lewakami i komuchami, tak długo PiS będą nazywać
  • Odpowiedz
ona często w dyskusjach powołuje się w sposób irytujący na swój wiek, rzekomy autorytet w związku z praca naukowa i byciem lekarzem. W dodatku wypowiada się protekcjonalnie ex cathedra o sprawach, o których nie ma bladego pojęcia


@JulienSorel: celniej się nie dało xD
  • Odpowiedz
  • 6
Jak mniemam wszyscy, którzy się tu wypowiedzieli, bardzo starannie weryfikują wszystko co wrzucają? Popatrzyłam trochę co te osoby, tak głośne, wrzuciły dotychczas na ten portal i, w większości, nie widzę tu żadnych ambitnych treści. Obrażacie osobę, która umieściła tu tyle wysokiej jakości treści bo okazało się, że na jakimś głupim obrazku nie ma kogoś tam? To właśnie fiziaa zaproponowała mi bym założyła tu konto i zrobiła AMA bo "Wykop uczy i bawi,
  • Odpowiedz