Wpis z mikrobloga

Chciałem zarezerwować przejazd na BlaBlaCar i wyskoczyła mi opłata BlaBlaPass 20 zł za jeden dzień, czy ich do końca #!$%@?ło? Co to za opłata kwota z kosmosu, nie można tego obejść?
Wołam @BlaBlaCar czy was do końca #!$%@?ło żeby opłata za rezerwację przejazdu miedzynarodowego kosztowała 1/4 przejazdu?
#blablacar #podroze #niemcy
  • 8
  • Odpowiedz
@stiven777: ja tam już zrezygnowałem z oferowania przejazdów.

Kiedyś na trasie Pomorze-Śląsk zwracała mi się większość kosztów przejazdu, a ostatnio chyba nawet 25% nie było. A ludzie i tak nawet komentarzy nie wystawili. Szkoda zachodu.

Ale to było do przewidzenia gdy opłaty wprowadzali, że w naszym kraju się coś takiego nie przyjmie.
  • Odpowiedz
@Reynald parę miesięcy temu dało się wejść przez czeskiego albo węgierskiego blablacara i rezerwować bez opłat, ale nie wiem czy dalej działa czy tam też już wprowadzili.
  • Odpowiedz
@Reynald: Dziękujemy. Każda opinia jest dla nas cenna (nawet taka z wulgaryzmami :) ). Obecna oferta jest rezultatem analiz aktywności użytkowników i potrzeb serwisu jako firmy, której jedynym źródłem dochodu są opłaty za korzystanie z usługi. Tak jak zauważyłeś 20 zł. płacisz za BlaBlaPass, który jest dedykowany dla pasażerów podróżujących na trasach międzynarodowych. Jego wysokość jest więc dostosowana do przejazdów na zazwyczaj bardzo długich trasach. W okresie ważności BlaBlaPass możesz dokonywać
  • Odpowiedz