Wpis z mikrobloga

@JamesMoriarty: @foxbond: @rdy: kojarzycie czy da się wykorzystać tego steam linka do streamowania obrazu spoza STEAM?
Przesyłam sobie mecze z przeglądarki albo programów typu VLC lub KODI z kompa kablem hdmi pytanie czy steam link nada się aby robić to samo ale bezprzewodowo? Jak to będzie wyglądało z jakością i wydajnością?
@mils83: Filmy podobno się da, ale nie wiem czy przez streaming pulpitu/aplikacji czy poprzez bezposredni streaming pliku wideo (czyli coś co ma 99% "smart" telewizorów)
strasznie narzekają że nawet po kablu są ogromne lagi


@rdy: Ja nie mam lagów, ale nie łączyłem najtańszym kablem z ali tylko prawilnie cat6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kojarzycie czy da się wykorzystać tego steam linka do streamowania obrazu spoza STEAM? Przesyłam sobie mecze z przeglądarki albo programów typu VLC lub KODI z kompa kablem hdmi pytanie czy steam link nada się aby robić to samo ale
@mils83: Możesz streamować przez Steam gry, możesz wyjść ze Steama na TV i streamować normalnie pulpit. Jeśli masz sparowaną mychę i klawiaturę wireless ze SteamLinkiem (ma taką opcję) to latasz jak z w zwykłym PC bez żadnego problemu. Do tego SteamLink obsługuje nie tylko swojego pada ale bez problemu np. pada od xboxa więc jak masz ochotę to strzałką po pulpicie poruszasz analogiem no i grać też możesz. Jedyne o czym
@poprostumort: Mireczku, czy mogę mieć do Ciebie prośbę o screena ustawień hosta i klienta w steam na pc oraz ustawienia steamlinka? Może ja mam coś źle ustawione, że mam drop na 95% przy teście. Używam zwykłej skrętki na długości około 20 m. Kabla nie wymienię, bo kładłem je pod panelami.