Wpis z mikrobloga

@biesy: Według mnie reklamowanie czegokolwiek przez prezesa związku sportowego jest słabe, a już szczególnie jakiegoś sikacza. W reklamach tyskacza nie ma nic o długowieczności ani jednym małym piwie. Ja sam piję piwa bardzo dużo i nie chcę świętoszkować, jednak łączenie wizerunku piłkarza z alkoholem albo gwnianym napojami energetycznymi nie podoba mi się, choć jak wiadomo nie jest niczym zabronionym.
Według mnie reklamowanie czegokolwiek przez prezesa związku sportowego jest słabe, a już szczególnie jakiegoś sikacza


@MartinoBlankuleto: reklamuje bo jest znanym ex-piłkarzem (przy czym szczyt swojej popularności ma już dawno za sobą).

jednak łączenie wizerunku piłkarza z alkoholem albo gwnianym napojami energetycznymi nie podoba mi się, choć jak wiadomo nie jest niczym zabronionym.


@MartinoBlankuleto: jak wiadomo niektórzy dla pieniędzy zrobią nawet najobrzydliwsze rzeczy

reklamuje bo jest znanym ex-piłkarzem (przy czym szczyt swojej popularności ma już dawno za sobą).


@anal_gazy: Tyskie jest sponsorem reprezentacji, a Boniek jako szef związku jest też jakby jej szefem (osobą nadzorującą). Boniek lubi reklamować rzeczy, których reklamy są przez prawo nieco reglamentowane jak właśnie piwo, czy bukmacherka. A jego pracą jest prezesowanie. Z tego co pamiętam, w odróżnieniu od poprzedników nie pobiera za to pensji. Szkoda, bo może wówczas, nie
Tyskie jest sponsorem reprezentacji


@MartinoBlankuleto: o proszę, nie wiedziałem (tzn. nie, nie jest.). Mogę prosić o jakiekolwiek źródło tej rewelacji?

A jego pracą jest prezesowanie.


@MartinoBlankuleto: a nie wykonuje tej pracy?

Boniek lubi reklamować rzeczy, których reklamy są przez prawo nieco reglamentowane


@MartinoBlankuleto: ale nie nielegalne. Reklamy też nie naruszają prawa, prawda? A może są wulgarne, obsceniczne, chamskie lub po prostu niestosowne?

Gościu robi swoją robotę, na wartość swojego
@MartinoBlankuleto: nie rozumiem, w czym masz problem. Możesz uzasadnić, czemu prezesowi nie przystoi reklamować piwa? Jeśli chodzi tylko o to, ze jest zawodowym sportowcem, to nie jest to satysfakcjonujaca odpowiedz. Piłkarze w wielu krajach oblewają się piwem (najczęściej sponsor jak np w Bundeslidze) i piją na imprezie po zakończeniu sezonu. Nikt nie jest tym faktem zgorszony