Wpis z mikrobloga

Proszę państwa na załączonym obrazku mamy lrzestawieiceka typowego spierdoxa rowerowego który spowalnia ruch na całej długości rogi . Pół biedy gdyby to było jakie zadupie ale jest to główna droga między Mińskiem a Warszawą. Pół biedy gdyby nie miał innego wyboru jazdy w kierunku w którym zmjerza bo obok są drogi które też prowadzą dokładnie w tą samą stronę. Nie można go nawet wyprzedzić ponieważ drugi pas dalej cały był zajęty a, że ja prowadzę #zycietruckera to nie mogłem go wyprzedzić ze względu na linię ciągła i nie zdążyłbm się rozpędzić żeby nie wymusić hamowania na pojazdach z naprzeciwka. Tak, mam o to ból dupy
#bekaztransa #rower #kolarstwo #boldupy #polskiedrogi
Pobierz Retropx - Proszę państwa na załączonym obrazku mamy lrzestawieiceka typowego spierdox...
źródło: comment_9JYZOd3YbHQaGkIR4DHhnJmi5BeeHDmk.jpg
  • 265
@Pegos myślę że prędkość rowerzysty jest mniejsza niż samochodu ciężarowego który ma tam ograniczenie do 60km/h a rower nawet tyle się nie rozpędzi. Koniec trasy jest widoczny z poziomu osobówki
@Retropx: jeszcze pewnie mógłby wjechać na tą drogę na przejściu co widać kawałek dalej nie? Chociaż pewnie wtedy też dupka by piekła, jak to rowerzyści sobie jeżdżą jak chcą. Bez przesady.

Też nie lubię rowerzystów co jadą prawie środkiem drogi, chociaż mają normalne wyasfaltowane pobocze - zwłaszcza na kolarkach. Ale się #!$%@?ą na trasy szybkiego ruchu >70km/h.

A tutaj jedzie sobie normalnie gość, nawet jakby chciał to inaczej nie może. No