Wpis z mikrobloga

  • 484
Proszę państwa na załączonym obrazku mamy lrzestawieiceka typowego spierdoxa rowerowego który spowalnia ruch na całej długości rogi . Pół biedy gdyby to było jakie zadupie ale jest to główna droga między Mińskiem a Warszawą. Pół biedy gdyby nie miał innego wyboru jazdy w kierunku w którym zmjerza bo obok są drogi które też prowadzą dokładnie w tą samą stronę. Nie można go nawet wyprzedzić ponieważ drugi pas dalej cały był zajęty a, że ja prowadzę #zycietruckera to nie mogłem go wyprzedzić ze względu na linię ciągła i nie zdążyłbm się rozpędzić żeby nie wymusić hamowania na pojazdach z naprzeciwka. Tak, mam o to ból d--y
#bekaztransa #rower #kolarstwo #boldupy #polskiedrogi
Retropx - Proszę państwa na załączonym obrazku mamy lrzestawieiceka typowego spierdox...

źródło: comment_9JYZOd3YbHQaGkIR4DHhnJmi5BeeHDmk.jpg

Pobierz
  • 265
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdyby zawieszenie mi padło szanowny pan rowerzysta nie odda mi za zawieszenie. A jeśli wie że ryzykuje jeżdżąc rowerem ( xD delikatny jakiś) to niech na niego nie siada . Trochę żałośni jesteście

@Retropx: Gdyby rowerzyście padły kolana i barki to ty mu nie oddasz za operację. A ty jeśli wiesz, że ryzykujesz uszkodzenie zawieszenia to nie wsiadaj do ciężarówki. Trochę żałosny jesteś
  • Odpowiedz
@Retropx: Ja to z kolei nienawidzę takich 40 tonowych bomb. Wybierasz autostradę, żeby szybciej przejechać z punktu A do punktu B, to zacznie się taki jeden z drugim wyprzedzać i nici z wygody i krótszej podróży, możesz jedynie w międzyczasie odmawiać zdrowaśki i liczyć na to, że któremuś tempomat sfiksuje i czas wyprzedzania będzie poniżej 2 minut. Jak już wyprzedzi, to dalej nie wiesz, czy któryś nie zgniecie cie swoją
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kolarzino jeżdżę lokalnie więc jeździć autostradą nie muszę bo nie mam taki tras. Jeżdżę po zadupiach więc jazda koło rowerów to norm. Toleruje to ale ten przypadek zagotował mi krew w żyłach
  • Odpowiedz
Toleruje to ale ten przypadek zagotował mi krew w żyłach


@Retropx: Może idź na urlop, zrelaksuj się idź na spacer, albo do lasu na rower. Może jesteś przepracowany. I wymień szybę, nim ci dowód zabiorą.
  • Odpowiedz
@Retropx: Tak szczerze, to ile straciłeś? Przed Tobą auta, co chwilę światła. Powinniśmy szanować "słabszych" uczestników drogi. Tak samo mogą wkurzać się kierowcy osobówek, którzy nie mogą wyprzedzić ciężarówki. Mnóstwo jest nieogarów zarówno na rowerach, w osobówkach jak i w ciężarówkach, a ten konkretny rowerzysta mógł nie znać każdej bocznej drogi (która może nagle skręcić w p---u) lub przeciwnie chciał zrobić lewoskręt, podczas gdy nie mógł tego zrobić zza barierek.
  • Odpowiedz
@Retropx: niepotrzebnie zawołałeś pedalarzy bo w tych ciasnych gatkach takie posty to jak płachta na byka. Jedzie jaśnie pan jak ma k---a chodnik po lewej i po prawej bo on k---a kupił SZOSE i musi asfaltem jechać. Tu nawet osobówką ciężko wyprzedzić zachowując ten metr różnicy. Śmieją się że hahah nie potrafisz wyprzedzić a jak byś przejechał od niego 30 cm to hurrr zabijajo
  • Odpowiedz
obok są drogi które też prowadzą dokładnie w tą samą stronę

@Retropx: to czemu nimi nie jedziesz? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@nocneszczury: Osiągnął coś więcej, zrobił prawo jazdy ma ważne OC czyli dwie rzeczy których rowerzysta nie musi mieć, do podróży rowerem wystarczy 40 IQ nawet upośledzony w stopniu dużym może się nauczyć jazdy rowerem, czego nie można powiedzieć o kierowcy tira, który
  • Odpowiedz
Tak szczerze, to ile straciłeś?


@Kolarzino: co Cie to obchodzi ile stracił? ostatnio jechałem autem i jakiś pedalarz mnie wyprzedał w ciasnej uliczce i jeszcze walił mi w karoserie bo go nie widziałem w lusterku wyprzedzał z prawej strony na jezdni jednokierunkowej xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Dodatkowo zużywając ropę odprowadza podatek na utrzymanie drogi po której jedzie sobie jak panisko rowerzysta.


@lubielizacosy: a to panisko rowerzysta nie może mieć prawa jazdy, samochodu w domu, płacić podatków itp? Skąd wiesz że nie ma? Ja dla przykładu mam OC na rower, samochód i miałem też na motocykl. Czy to oznacza że miałem i mam większe prawa na drodze niż przeciętny kierowca osobówki?

Otóż nie :)
  • Odpowiedz
@tosyu: dla mnie możesz i samolot mieć xD nie zużywasz aktualnie jadąc jak inni mający silniki, dodatkowo ich spowalniasz i powodujesz korek w którym będzie stało możliwe setki aut, weź sobie rowerek i jedz po ścieżce albo do lasu jak Ci się nie spieszy.
  • Odpowiedz
@tosyu: pisze całkiem serio, na szczęście większość jeżdzących ma potem nie małe problemy zdrowotne xD

Jazda na rowerze może mieć wpływ na parametry nasienia u osób, które faktycznie dużo jeżdżą.

Do najczęstszych powikłań u długodystansowców należą: zespół ucisku na nerw sromowy oraz zaburzenia erekcji. Zespół ucisku objawia się bólem w obrębie moszny i krocza oraz drętwieniem.
  • Odpowiedz
Osiągnął coś więcej, zrobił prawo jazdy ma ważne OC czyli dwie rzeczy których rowerzysta nie musi mieć, do podróży rowerem wystarczy 40 IQ nawet upośledzony w stopniu dużym może się nauczyć jazdy rowerem


@lubielizacosy: nie wiem czy jestes trollem czy rzeczywiscie tak myslisz. Dobrze, że Einstein już nie żyje, bo wszyscy kierowcy by musieli uciekać do rowu xD
  • Odpowiedz