Wpis z mikrobloga

@crewlove: Redukuje na big milkach jako 100 % źródło węglowodanów, bo ogólnie low carb obecnie mam z 100-150 W. A to co tu jest będzie służyło do tak zwanego ładowania węglowodanów na koniec redukcji. Mam umówioną sesję zdjęciową i jeśli zje się dużo węgli przed mieśnie bardziej napuchną a zarazem bedą bliżej skóry, bo sprawi wrażenie ""większego docięcia". Oczywiście po takim ładowaniu 1-2 dni później będę wyglądał gorzej bo napuchnę mocno
  • Odpowiedz
@Kasahara kurła, ale bym #!$%@?ł () Piotr i Paweł ogólnie mają dobre słodkie rzeczy które ciężko dostać.
Toblerone'a jeszcze polecam. Wchodzi jak złoto
  • Odpowiedz
@crewlove: Musisz być Borsukiem. A tak na serio im większa świadomość żywieniowa, tym więcej daje Ci możliwości robienia rzeczy, które dla laika wydają się "niezdrowe" mimo, że są.
  • Odpowiedz
@Kasahara: zacny ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja dziś przerwałem trwającą nieutrzymaną redukcję i jutro zaczynam nową, ulepszoną wersję. Lepiej to zaplanowałem, poszedłem za twoim pomysłem i zrobiłem jadłospis na cały tydzień. Do tego przerzuciłem część kalorii z tygodnia na weekend, kiedy zawsze więcej jem. Tym razem się uda. 8 tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rapgod95: xD

Hmmmm.

Po lewej - jadłem dość zdrowo, ani chipsów, ani słodyczy, żadnych prawie fast foodów (max 1 na miesiąc), brak słodkich napojów. Moje wyniki krwi były okropne, każdy organ w opłakanym stanie. Po prawej jestem tym człowiekiem, który nie ma problemu ze zjedzeniem laysów, czekolady, pójściem do McDolanda, jego zdrowie poprawiło się kilkadziesiąt razy nie tylko subiektywnie ale obiektywnie na podstawie badań krwi. No ale zapewne zaraz powitają mnie
Kasahara - @rapgod95: xD

Hmmmm.

Po lewej - jadłem dość zdrowo, ani chipsów, ani...

źródło: comment_26ynNYxllzFhHOL228F3YFdXKIW40eHo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz